CHODZIEŻ Akcent Biały C000 - 12 Bulionówek 300 ml ze spodkami

EAN: 5907710027158

Ilość sprzedanych: 90

12 bulionówek ze spodkami - pojemność 300 ml.
Fabryka Chodzież model Akcent Biały C000
Białe, niedekorowane  |  Nowoczesny kwadratowy kształt
Nadają się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
24
opinii

480,00 zł

 

Opis

Chodzież Akcent Biały C000 - 12 Bulionówek o pojemności 300 ml ze spodkami

Chodzież - polska, markowa porcelana

Linia naczyń porcelanowych Akcent Biały C000 (dawniej 0001) wypuszczona na rynek przez firmę Chodzież zdobyła uznanie użytkowników nowoczesną kwadratową, a jednocześnie piękną i prostą formą.
Białe naczynia bez ornamentów i zdobień są wprost powołane do tego, by tworzyć urok na dowolnie ozdobionym stole.

Pojemne bulionówki ze spodkiem, należące do rodziny Akcent, możesz zakupić w osobnym zestawie 12 sztuk, by uzupełnić wcześniejsze nabytki. Cieszą się one także dużym zainteresowaniem gastronomii, służąc do serwowania kremowych zup i bulionów. Idealne do podania przed głównym daniem gorącego rosołu czy barszczyku.

Tak jak inne produkty z serii, bulionówki ze spodkami można po użyciu umyć w zmywarce. Sprzedaż w osobnym komplecie pozwoli dobrać dużą ilość także w przypadku dokupowania elementów z tej linii. Warto pilnować, by cały serwis pozostawał gotowy w komodzie lub kredensie na spodziewane i niespodziewane przybycie gości

Tutaj kupujesz : 12 Bulionówek o pojemności 300 ml + 12 spodków Chodzież Akcent Biały (C000)

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Chodzież to jedna z najstarszych polskich fabryk porcelany. Producent ceni sobie klasyczne wzornictwo i ręczne metody zdobienia naczyń. To właśnie poszanowanie do tradycji sprawiło, że produkty firmy Chodzież, cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów.

Podążając za oczekiwaniami użytkowników, producent wprowadził technologię produkcji, umożliwiającą mycie większości z produkowanych naczyń w zmywarkach.
Bogaty asortyment pozwoli na dopasowanie odpowiedniej dla Państwa oczekiwań kolekcji.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.