CHODZIEŻ Iwona 0014 - Etażerka 3 poziomowa

EAN: 5903353166780

Ilość sprzedanych: 67

Etażerka 3 poziomowa
Produkcja CHODZIEŻ model IWONA 0014
Biała, dekorowana porcelana z reliefami - złoty pasek
Porcelana nadaje się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.4
na podstawie 
14
opinii

215,00 zł

 

Opis

Chodzież Iwona 0014 - Etażerka 3 piętrowa (do ciasta) - średnica 24, 19, 17 cm

Chodzież - polska, markowa porcelana

Etażerka trzypoziomowa, która wchodzi w skład kolekcji Iwona 0014, umożliwia efektowne serwowanie ciast lub przekąsek na uroczystym stole. To jeden z tych elementów nakrycia, które królują podczas wystawnego deseru. Trzy ozdobne talerze ze złoceniami na metalowym wsporniku doskonale współgrają z resztą serwisu.

Można je postawić na stole lub użyć do stworzenia minibufetu, w którym każdy z gości znajdzie drobne przekąski lub nieduże kawałki ciasta. Niezależnie od sposobu wykorzystania, etażerka z CHODZIEŻY potrafi wyeksponować potrawy i umożliwia dobry dostęp dla częstujących się. Wiele osób doceni to rozwiązanie jako wykorzystanie przestrzeni – etażerka oszczędza bezcenne centymetry kwadratowe na mniejszych stołach.

Jeśli chcesz używać etażerki jedynie podczas przyjęć i biesiad, bez trudu zdemontujesz ją i przechowasz w kredensie. Złożona nie zabiera dużo miejsca, dopiero po skręceniu zaprezentuje się w całej okazałości. Możesz być ją w zmywarce razem z innymi naczyniami z zastawy.Tutaj kupujesz na sztuki : Etażerka 3 piętrowa (talerz, patera piętrowa do ciasta)  Średnica talerzy 24, 19, 17 cm
Pręt składany metalowy w kolorze złotym
Biała porcelana, dekorowana. Uniwersalna - pasuje do każdego wnętrza i wystroju stołu


Porcelana nadaje się do zmywarki (bez pręta).

Producent

Fabryka naczyń porcelanowych Chodzież specjalizuje się w wyrobach eleganckich, o dostojnym charakterze. Porcelana polskiej marki zdobi stoły w wielu cenionych restauracjach, co jest gwarancją jej wytrzymałości i wysokiej estetyki wykonania.

Serwisy tej firmy są często wybierane jako zastawa stołowa podczas uroczystości rodzinnych, oraz w formie prezentu dla najbliższych. Klasyczne wzornictwo jest cechą charakterystyczną wyrobów tego polskiego producenta.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.