CHODZIEŻ Iwona 0444 - Waza z pokrywką 2,5 Litra

EAN: 5903353481340

Ilość sprzedanych: 66

Waza z pokrywką 2,5 litra
Produkcja CHODZIEŻ model IWONA 0444
Biała, dekorowana porcelana, kwiatowy motyw
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.4
na podstawie 
21
opinii

209,00 zł

 

Opis

CHODZIEŻ Iwona 0444 - Waza z pokrywką o pojemności 2,5 Litra

Chodzież - polska, markowa porcelana

Róża to jeden z najbardziej popularnych, a zarazem romantycznych motywów obecnych jako zdobienie porcelany. Fabryka Chodzież, oprócz klasycznej porcelany stołowej w białym kolorze, swoim klientom oferuje także serwisy obiadowe i naczynia o pięknie zdobionych powierzchniach, między innymi właśnie za pomocą motywu róży.

Idealnym przykładem na to jest prezentowana w naszym sklepie waza z pokrywką 2,5 litra z kolekcji Iwona 0444. Waza ta posiada niezwykle ozdobny kształt, który zwęża się ku górze i ku dołowi, tworząc na jej środku pękate uwypuklenie. Jej pojemność sprawia, że ilość płynu, który można do niej wlać, jest odpowiedni do podania obiadu nawet 8 osobom.
Spośród innych waz wyróżnia ją przede wszystkim niezwykle elegancki i efektowny motyw róży, który obecny jest na całej wazie, oplatając ją w zjawiskowy sposób.

Waza z pokrywką 2,5 litra została wykonana z największą dbałością o detale, a także zachowaniem specjalnego miejsca na chochlę, dzięki czemu korzystanie z niej nie tylko pozwala ozdobić stół, ale także staje się dużo wygodniejsze i praktyczniejsze. Kolekcja Iwona 0444 to idealne naczynia dla praktycznych, a zarazem romantycznych osób.Tutaj kupujesz na sztuki : Waza z pokrywką o pojemności 2,5 L

Biała porcelana, dekorowana z motywem kwiatowym.


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Chodzież to polska fabryka porcelany z ponad 160-letnim doświadczeniem w produkcji naczyń i serwisów porcelanowych. Poszanowanie dla tradycji widoczne jest między innymi w klasycznym wzornictwie i eleganckim charakterze porcelany.

Naczynia, jakie znaleźć możecie Państwo w ofercie polskiego producenta, goszczą w wielu wykwintnych restauracjach, podnosząc estetykę serwowanych dań.
Dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym, większość z asortymentu nadaje się do mycia w zmywarkach, co jednocześnie podnosi ich walory użytkowe.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.