ĆMIELÓW Astra C000 - 12 Bulionówek 350 ml ze spodkami

EAN: 5903353590332

Ilość sprzedanych: 45

12 x Bulionówka 350 ml ze spodkiem
Produkcja polska fabryka ĆMIELÓW model ASTRA C000
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.6
na podstawie 
15
opinii

360,00 zł

 

Opis

ĆMIELÓW Astra Biała - 12 Bulionówek o pojemności 350 ml ze spodkami

Ćmielów - polska fabryka porcelany Premium

Firma Ćmielów słynie z produkcji wysokiej jakości porcelany. Doskonałym tego przykładem jest stworzona przez tę markę wyjątkowa kolekcja Astra Biała o symbolu C000 (dawniej 0001) o eleganckim charakterze, który został podkreślony zadbaniem o każdy detal.

Prezentowany zestaw zawiera 12 sztuk bulionówek ze spodkami, które są doskonałym sposobem na estetyczne podanie zup typu rosół, barszcz czy gulasz. Dwa wygodne uszy zapewniają komfort i uchwyt podczas spożywania posiłków, a subtelna forma nadaje lekkości i idealnie uzupełni każdą zastawę stołową.
Minimalistyczny design stworzony w oparciu o najnowsze trendy sprawia, że bulionówka z tej serii jest bardzo stylowym porcelanowym elementem.

Prezentowane bulionówki ze spodkami warto wykorzystać podczas wyjątkowych okoliczności, gdyż dodają przyjemności podczas spożywania posiłków i prezentują się bardzo elegancko.
Możliwość mycia ich w zmywarce i kuchence mikrofalowej znacznie zwiększa ich uniwersalność.

 
Tutaj kupujesz: 12 x Bulionówka 350 ml + 12 spodków 17 cm Ćmielów Astra Biała (C000)

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Porcelana Ćmielów od ponad 220 lat służy polskim i europejskim konsumentom, podczas codziennych posiłków. Naczynia porcelanowe, ze względu na tradycyjne zdobienia i klasyczną formę, urzekają swoim wyglądem i znacząco podnoszą walory estetyczne serwowanych specjałów.

Fabryka czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, wytwarza wysokiej klasy porcelanę, która dzięki trwałości i precyzji wykonywanych zdobień, służy przez wiele lat.
Ręcznie malowane dekory, to praca fachowców-artystów z ogromnym doświadczeniem.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.