ĆMIELÓW Feston 3604 (39 części) Serwis kawowo deserowy dla 12 osób

EAN: 5907786777865

Ilość sprzedanych: 76

Serwis kawowo deserowy 39 części na 12 osób
Producent ĆMIELÓW model FESTON 3604
Złota linia - dekorowany
Nadaje się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
20
opinii

699,00 zł

 

Opis

Serwis kawowo deserowy firmy Ćmielów model Feston 3604 - 39 części na 12 osób

Ćmielów - polska fabryka porcelany Premium

Seria porcelany Feston 3604 polskiego producenta Ćmielów to porcelana, która charakteryzuje się delikatnym zdobieniem w postaci złotych linii. Zdobienia sprawiają, iż serwis prezentuje się bardzo elegancko i subtelnie. Porcelana tworzona przez firmę Ćmielów jest porcelaną wytrzymałą i ponadczasową. 

W ofercie znajduje się serwis kawowo deserowy dla 12 osób składający się z 39 części. Cały komplet stworzony jest z najwyższej jakości porcelany, dzięki czemu wyróżnia się trwałością. Jest to także zestaw bardzo uniwersalny, gdyż nadaje się na różnego rodzaju okazje i pasuje do każdego wystroju. Co więcej, jest niezwykle łatwy w pielęgnacji, więc każdy z łatwością może utrzymać go w nienagannym stanie.

Całość wykonana jest z porcelany, która doskonale nadaje się do czyszczenia w zmywarce. Nie można również zapomnieć o ponadczasowych, złotych i delikatnych zdobieniach, które sprawiają, że serwis wygląda nowocześnie, minimalistycznie i elegancko. Jest to serwis deserowo kawowy, który pięknie prezentuje się na stole, a co więcej sprawia, że wszystkie dania i napoje wyglądają zachęcająco i idealnie. 

Serwis składa się z następujących elementów:

  • 12 x filiżanka 250 ml
  • 12 x spodek 15,7 cm
  • 12 x talerzyk deserowy 19 cm
  • 1 x imbryk 1,1 litr (wysoki)
  • 1 x cukiernica 400 ml
  • 1 x dzbanek 300 ml

Porcelana nadaje się do zmywarki.


  

Producent

Fabryka porcelany Ćmielów jest miejscem, w którym od ponad 220 lat produkuje się talerze, filiżanki i inne naczynia porcelanowe w zgodzie z tradycyjnymi metodami. Wiedza, jaką w tym czasie zdobył producent, pozwala na tworzenie wyrobów o wysokiej jakości i trwałości.

Rzemieślnicy pracujący w Ćmielowie, z zachowaniem ogromnej precyzji wytwarzają porcelanę, a doświadczeni artyści ręcznie zdobią każdy element zastawy stołowej.

Każdego dnia zespół składający się z co najmniej 8 specjalistów dba o to, aby produkty trafiające na Państwa stoły, spełniały najwyższe kontrole jakości.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.