ĆMIELÓW Lwów E374 45 części / 12 osób

EAN: 5907710064443

Ilość sprzedanych: 13

Markowy serwis obiadowy 45 części na 12 osób
Polska fabryka ĆMIELÓW model LWÓW 374 LEONIA
Nowoczesny design - kwadrat, platynowa dekoracja
Porcelana nadaję się do zmywarki.

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

1 399,00 zł

 

Wysyłka już od 0,00 zł

Opis

Serwis obiadowy model LWÓW E 374 - 45 części na 12 osób

Ćmielów - polska, markowa porcelana

Fabryka ĆMIELÓW to jedna z najstarszych marek polskiej porcelany. Jej początki sięgają 1852 roku.
Porcelana jest doceniana zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i przy wyborze serwisu na specjalne okazje.

Model LWÓW E 374 LEONIA to nowoczesna, a zarazem subtelna forma naczyń pasująca do nowoczesnych wnętrz.
Charakterystyczne dla stylu Art Deco geometryczne formy naczyń zostały wykończone wyrafinowanym uchwytem w kształcie pąka róży. Wyszukane dekoracje, łączące złoto z motywem kwadratu w jednym z wariantów kolekcji czy też minimalistyczne platynowe wykończenie, czynią ze Lwowa zestaw niezwykle elegancki i ponadczasowy.Serwis obiadowy 45 elementów dla 12 osób

Dekoracja platyna (srebrna linia)

Serwis obiadowy składa się z następujących elementów :

  • 12 x talerz obiadowy 27,7 cm
  • 12 x talerz głęboki 22,5 cm
  • 12 x talerz deserowy 21,5 cm
  • 1 x półmisek owalny 34 cm
  • 1 x półmisek owalny 29 cm
  • 1 x półmisek owalny (rawier) 25 cm
  • 2 x salaterka 14 cm
  • 2 x salaterka 23,5 cm
  • 1 x sosjerka 500 ml
  • 1 x waza 3 LPorcelana nadaje się do zmywarki.

Producent

Każdy z kompletów, który proponujemy w naszej ofercie porcelany Ćmielów jest po prostu doskonały. Znakomitość wykonania jest widoczna gołym okiem. Delikatne kształty, zaokrąglone brzegi, nawiązanie do tradycji to elementy charakterystyczne dla tej fabryki. Wspaniałość zestawów podkreślają również urzekające i przywołujące wspomnienia zdobienia na naczyniach. Poza tym, porcelana jest bardzo trwała. W większości kolekcji nie straszna jej zmywarka, ani mikrofalówka, zdobienia nie ulegają zatarciu, a naczynia są odporne na uszkodzenia i zarysowania.

Zestawy obiadowe Ćmielów

Każdy z zestawów obiadowych z fabryki Ćmielów podąża z duchem czasu i zaspokaja potrzeby klientów. Choć zostały zachowane tradycyjne kształty i wzornictwo, przypominające dawne czasy to jakość oraz funkcjonalność uległy zmianie na lepsze. Piękno zestawów zawarte w klasycznej formie oraz sentyment do przeszłości jest jeszcze bardziej wymowny. Dekoracja stołu z zastawą obiadową Ćmielów to kwintesencja dobrego gustu i smaku. Każdy z elementów jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Oprócz tego klienci mają do wyboru wiele wersji w zakresie ilości elementów oraz osób, dla których przeznaczony jest serwis.

Porcelana Ćmielów to również delikatne i bardzo ciekawe wzornictwo. Każda z dekoracji została ręcznie wykonana, co nadaje naczyniom jeszcze większego kunsztu. Oprócz wzorów naczynia mogą się poszczycić bogactwem tłoczeń (reliefów), czego przykładem są tradycyjne kolekcje np. Rococo lub Bolero. Nowoczesne kolekcje to natomiast Akcent lub Yvonne.

Zestawy kawowe z Ćmielowa

Każda kawa smakuje lepiej i bardziej esencjonalnie w pięknym naczyniu. Takie filiżanki produkuje także Ćmielów. Serwisy kawowo - deserowy Rococo lub Feson to przykład znakomicie podanej klasycznej kawy oraz deseru. Niezwykłe wykończenie elementów serwisu jest niepowtarzalne i sentymentalne. Obłe kształty, doskonale wyprofilowane uchwyty oraz płynne przejścia w dziubki w przypadku dzbanków pozwalają nie tylko na wygodne użytkowanie, ale również cieszą oko.

Oprócz tradycji i wspomnień, porcelana Ćmielów nie stroni od nowoczesności. Chcąc zachować tradycję, producent pozostał przy bieli i złotych lub srebrnych zdobieniach, ale w swojej propozycji Lwów E374 39 wprowadził elementy sześcianu z lekkimi uwypukleniami na krawędziach w przypadku talerzy i talerzyków. Filiżanki czy dzbanuszki mają natomiast wyrafinowane uchwyty. całość została wzbogacona o platynowe zdobienia, które są bardzo eleganckie i ponadczasowe.

Opinie

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.