ĆMIELÓW Rococo 3604 - 6 talerzy deserowych 17 cm

EAN: 5907786707480

Ilość sprzedanych: 77

6 talerzy deserowych 17 cm
Produkcja polska fabryka ĆMIELÓW model ROCOCO
Białe porcelana dekorowana ze złotą linią
Nadają się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.4
na podstawie 
28
opinii

114,00 zł

 

Opis

Ćmielów Rococo 3604 - 6 talerzy deserowych 17 cm

Ćmielów - polska fabryka porcelany Premium

Kolekcja Rococo 3604 słynnej polskiej marki Ćmielów to połączenie klasycznej elegancji z nowoczesną technologią. To naczynia nawiązujące stylistyką do tradycyjnego ćmielowskiego wzornictwa, wykonane z materiałów najwyższej jakości. To delikatna porcelana pasująca do każdego stołu. 

Zestaw 6 talerzy o średnicy 17 cm przeznaczony jest do serwowania deserów. Białe talerze dekorowane są dwiema złotymi liniami. Tradycyjna forma zachwyca elegancką linią i ponadczasowym wzornictwem. Desery podawane na talerzach Rococo zaprezentują się doskonale podczas większych uroczystości, a także na co dzień.

Eleganckie talerze deserowe wykonane z białej porcelany ozdobionej złotymi szlaczkami nawiązują swoim wyglądem do najlepszych ćmielowskich tradycji. Wytrzymała porcelana nadaje się do mycia w zmywarce, jednak z racji obecności złoceń nie należy jej wkładać do mikrofalówki.Tutaj kupujesz: 6 talerzy deserowych o średnicy 17 cm


Porcelana nadaje się do zmywarki.

Producent

Polska fabryka porcelany Ćmielów od wielu lat produkuje swoje wyroby w zgodzie z tradycyjnymi metodami. Zdobienia na porcelanie dekorowanej wykonywane są ręcznie, przez doświadczonych artystów. Dzięki temu naczynia zaskakują precyzją wykonania i trwałością naniesionych malunków.

Producent, widząc ogromną przewagę tradycyjnych metod stawia na pracę doświadczonych rzemieślników i zespołu fachowców. Porcelana dekorowana najwyższej jakości zdobi stoły i podnosi walory estetyczne serwowanych specjałów.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.