ĆMIELÓW Rococo 3604 - 12 talerzy deserowych 19 cm

EAN: 5907786707671

Ilość sprzedanych: 63

12 talerzy deserowych 19 cm
Producent ĆMIELÓW model ROCOCO 3604
Biała porcelana - dekorowana złotą linią
Nadaje się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.6
na podstawie 
23
opinii

240,00 zł

 

Opis

ĆMIELÓW ROCOCO 3604 - 12 talerzy deserowych 19 cm

Ćmielów - polska fabryka porcelany Premium

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo porcelanę stworzoną przez fabrykę Ćmielów. Jest to polska porcelana, która ma piękną formę i niepowtarzalny kształt. Fabryka porcelany Ćmielów podąża z duchem czasu, a także stara się spełniać wszystkie potrzeby swoich klientów. Stawiają oni na delikatność, a także nowoczesne wzornictwo, dzięki czemu prezentowana porcelana  z modelu Rococo 3604 doskonale pasuje do każdego wystroju stołu.

Fason Rococo wyróżnia się pięknym kształtem wszystkich naczyń. Oferowany zestaw składa się z 12 talerzy deserowych o średnicy 19 cm. Wszystkie talerze mają łagodnie zarysowane linie, a także wyważone proporcje. Cała kolekcja to przede wszystkim klasyczna elegancja. Zestaw talerzy deserowych idealnie sprawdzi się na uroczyste spotkania rodzinne, jednak można go również używać przy codziennych posiłkach.

Zestaw Ćmielów Rococo to dekorowana biała porcelana ze złotymi liniami o klasycznym okrągłym kształcie. Jest ona uniwersalna, pasuje bowiem do każdego wnętrza i wystroju. Talerze nadają się mycia w zmywarce.Tutaj kupujesz: 12 talerzy deserowych o średnicy 19 cm


Porcelana nadaje się do zmywarki.
  

Producent

Porcelana Ćmielów cieszy się ogromnym uznaniem naszych klientów, w szczególności miłośników wnętrz kuchni i jadalni o klasycznym wzornictwie.
Polska fabryka, dostrzegając dużą przewagę ręcznych metod produkcji i malowania zdobień, zapewnia Państwu dostęp do trwałego i estetycznie wykonanego asortymentu naczyń i serwisów porcelanowych.

Każdy z elementów zastawy stołowej Ćmielów to praca co najmniej 8 specjalistów, którzy każdego dnia dbają o to, aby produkty które trafiają do Państwa rąk były najwyższej jakości.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.