ĆMIELÓW Rococo 0001 - Talerz płytki deserowy 19 cm

EAN: 5907710008751

Ilość sprzedanych: 1437

Talerz płytki deserowy 19 cm
Produkcja polska fabryka ĆMIELÓW model ROCOCO 0001
Biała, niedekorowana porcelana z reliefami
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
10
opinii

16,50 zł

 

Opis

Ćmielów Rococo 0001 - Talerz płytki deserowy 19 cm

Ćmielów - polska fabryka porcelany Premium

Jedną z piękniejszych kolekcji polskiej marki Ćmielów jest Rococo 0001 – kolekcja inspirowana XIX-wiecznymi naczyniami marki. Cienkościenna, śnieżnobiała porcelana charakterystyczna dla Ćmielowa ozdobiona jest jedynie subtelnym ornamentem. To doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności.

Prezentowany płytki talerz deserowy ma średnicę 19 cm. Jest to wielkość pozwalająca na niezwykle eleganckie zaserwowanie deseru. Minimalistyczny design sprawia, że nadaje się on nie tylko od święta, ale także na co dzień. Klasyczna elegancja zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Oferowany talerz deserowy oczarowuje nie tylko wyglądem, ale także łatwością w użytkowaniu. Można go myć w zmywarce, nadaje się także do podgrzewania na nim potraw w kuchence mikrofalowej. To doskonały sposób, aby obcować z piękną porcelaną każdego dnia.


Tutaj kupujesz na sztuki: Talerz płytki deserowy średnica 19 cm


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.


  

Producent

Porcelana Ćmielów od ponad 220 lat służy polskim i europejskim konsumentom, podczas codziennych posiłków. Naczynia porcelanowe, ze względu na tradycyjne zdobienia i klasyczną formę, urzekają swoim wyglądem i znacząco podnoszą walory estetyczne serwowanych specjałów.

Fabryka czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, wytwarza wysokiej klasy porcelanę, która dzięki trwałości i precyzji wykonywanych zdobień, służy przez wiele lat.
Ręcznie malowane dekory, to praca fachowców-artystów z ogromnym doświadczeniem.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.