ĆMIELÓW Sofia 3604 - 6 x Kubek 300 ml

EAN: 5902767024679

Ilość sprzedanych: 12

6 x Kubek o pojemności 300 ml
Polska fabryka ĆMIELÓW model SOFIA 3604 Złota Linia
Biała porcelana dekorowana złotem
Nadaje się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

162,00 zł

 

Opis

ĆMIELÓW Sofia 3604 Złota Linia - 6 x Kubek 300 ml

Ćmielów - polska fabryki porcelany Premium

Biała, nawiązująca do XIX-wiecznej tradycji linia Sofia z Ćmielowa przyciąga wzrok reliefowym wzorem na brzegu pojemnego kubka. Dzięki niemu można uzupełnić dowolny zestaw obiadowy lub kawowy w wersji 3604.
Charakteryzuje się on złotą linią na brzegu naczyń, co dodaje dowolnej konfiguracji naczyń wytwornej elegancji na odpowiednio zastawionym stole.

Szlachetny urok kubków nawiązuje do okrągłego kształtu całego kompletu, harmonijnie łączącego różne zaokrąglone formy geometryczne. Wąska podstawa i szeroki brzeg zachowują w nim coś z uroku delikatnej filiżanki. Dzięki temu całą zastawa w połączeniu z delikatnymi dodatkami stworzy na obrusie tradycyjnie wykwintną kompozycję, charakterystyczną dla projektów fabryki z Ćmielowa.

Zestaw kubków z tej wytwórni nieodmiennie cieszy się powodzeniem klientów, gdy szukają niebanalnego upominku.


Tutaj kupujesz
 :6 x Kubek o pojemności 300 ml

Porcelana nadaje się do zmywarki.

Producent

Porcelana Ćmielów od ponad 220 lat służy polskim i europejskim konsumentom, podczas codziennych posiłków. Naczynia porcelanowe, ze względu na tradycyjne zdobienia i klasyczną formę, urzekają swoim wyglądem i znacząco podnoszą walory estetyczne serwowanych specjałów.

Fabryka czerpiąc z wieloletniego doświadczenia, wytwarza wysokiej klasy porcelanę, która dzięki trwałości i precyzji wykonywanych zdobień, służy przez wiele lat.
Ręcznie malowane dekory, to praca fachowców-artystów z ogromnym doświadczeniem.

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.