KAROLINA Castel Ecru - 12 x Bulionówka 300 ml + spodki

EAN: 5900584153473

Ilość sprzedanych: 78

12 x Bulionówka 300 ml + spodki
Markowa porcelana firmy KAROLINA model CASTEL
Porcelana Ecru, niedekorowana z reliefem
Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Karolina

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.4
na podstawie 
7
opinii

444,00 zł

-156,00 zł

Cena w innych sklepach:  

600,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 600,00 zł

Opis

Karolina model CASTEL - 12 x Bulionówka 300 ml + spodki

Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina” Sp. z o.o. szczycą się bogatą tradycją w zakresie produkcji porcelany, sięgającą 1860 roku. Porcelana Karolina jest wyjątkowo cienka, cechuje się śnieżną bielą lub też ciepłem ecru i dużą przeświecalnością. Wyroby porcelanowe są produkowane w kilkunastu oryginalnych, nowoczesnych fasonach i setkach wzorów dekoracyjnych.

Fason Castel swoją popularność zdobył dzięki obecności w restauracjach, kawiarniach. Castel to porcelana ecru w nowoczesnym  designie. Porcelana z fasonu Castel nadaje się do mycia w zmywarce, oraz użytkowania w kuchence mikrofalowej.

Tutaj kupujesz : 12 x bulionówka 300 ml + spodek


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Producent

Polska fabryka Karolina zajmuje się produkcją porcelany, w zgodzie z tradycyjnymi metodami i z poszanowaniem dla klasycznego wzornictwa. Ogromne, ponad 150-letnie doświadczenie pozwoliło w pełni poznać oczekiwania i potrzeby konsumentów.

Naczynia, które trafiają do Państwa rąk są nie tylko trwałe i estetycznie wykonane, ale także wysoce funkcjonalne. Ręczne zdobienia wykonywane są z ogromną precyzją, przez zgrany zespół pracowników.
Dumą marki są eleganckie naczynia z porcelany kostnej (typu FBC), które swoim wyglądem zdobią każde wnętrze.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.