LUBIANA Arcadia - Salaterka 18 cm

EAN: 5900245020236

Ilość sprzedanych: 703

Salaterka o pojemności 18 cm
Produkcja LUBIANA model ARCADIA
Biała, niedekorowana porcelana. Okrągły kształt
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.4
na podstawie 
16
opinii

12,00 zł

 

Opis

Lubiana Arcadia - Salaterka 18 cm

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Porcelana z kolekcji Arcadia to naczynia w pełni produkowane przez polską fabrykę Lubiana. Wykonana z wysokiej jakości ceramiki w białym kolorze, odznacza się wysoką jakością i uniwersalnością zastosowań. Brak jakichkolwiek ornamentów ozdobnych, oprócz wypukłych żłobień na elementach zastawy, sprawia, że wyroby te wpasowują się idealnie w każdą stylizację stołową, niezależnie od okazji.

Owoce, przekąski, a także przysmaki podawane na salaterkach 18 cm z serii Arcadia prezentują się w niezwykle elegancki sposób na stole. Biała kolorystyka porcelany, kontrastująca z posiłkami, pozwala na ugoszczenie gości w należyty sposób, a także uzyskanie eleganckiego efektu, bez wysiłku.
Doskonale dobrany rozmiar salaterki sprawia, że porcje podawane na nich są odpowiednie dla jednej osoby.

Dostępna w ofercie naszego sklepu salaterka 18 cm posiada wygodny wywinięty brzeg, a także subtelne zdobienia na bocznej powierzchni, dzięki czemu prezentuje się ona rewelacyjnie na każdym stole. Dzięki swej uniwersalnej formie może być stosowana nie tylko w domach, ale także restauracjach czy hotelach. Możliwość mycia naczyń marki Lubiana w zmywarkach, a także podgrzewania w nich jedzenia w mikrofalówce to kolejny argument za tym, że korzystanie z naczyń z serii Arcadia to czysta przyjemność.

Tutaj kupujesz na sztuki : Salaterka 18 cm
Niedekorowana - Biała porcelana


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Lubiana jest polską fabryką, specjalizującą się w produkcji naczyń i serwisów porcelanowych z wysokiej jakości surowców. Dzięki odpowiednim metodom obróbki, szkliwienie, biel porcelany i zdobienia nie niszczeją z czasem. Talerze i naczynia są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Lubiana z myślą o wszystkich swoich klientach, wprowadza nowoczesne kolekcje do swojego asortymentu. Znajdziecie Państwo w ofercie zarówno propozycje dostojne, klasyczne jak i minimalistyczne.
Wysoka estetyka produktów stanowi wspaniałą ozdobę każdego stołu w kuchni bądź domowej jadalni.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.