LUBIANA Arcadia - Talerz płytki obiadowy 27 cm

EAN: 5900245008241

Ilość sprzedanych: 1179

Talerz płytki obiadowy 27 cm
Produkcja LUBIANA model ARCADIA
Biała, niedekorowana porcelana. Okrągły kształt
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
21
opinii

24,00 zł

 

Opis

Lubiana Arcadia - Talerz płytki obiadowy 27 cm

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Wysokiej jakości porcelana to podstawa każdej dobrze wyposażonej kuchni. Porcelana z kolekcji Arcadia dostępna w naszym sklepie charakteryzuje się niezwykłą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także na wysokie temperatury. Produkowana w całości w Polsce przez fabrykę Lubiana zachwyca swoją prostotą, a także elegancją widoczną w każdym elemencie kolekcji.

Obiad jest jednym z ważniejszych posiłków każdego dnia. W trakcie jego podawania cała rodzina zbiera się przy stole po całym dniu nieobecności w domu. Dlatego też warto zadbać o to, aby jego podanie było równie wyjątkowe – najlepiej stosując w tym celu talerz płytki, obiadowy 27 cm. Jego rozmiar sprawia, że każdy posiłek podany właśnie na nim prezentuje się niezwykle elegancko. Subtelne zdobienia widoczne na rancie talerza pozwalają na jego zastosowanie nie tylko na co dzień, ale także przy wyjątkowych okazjach.

Porcelana pochodząca z fabryki Lubiana z serii Arcadia wykonywana jest z najwyższą dbałością o detale. Kilkukrotne wypalanie ceramiki wzmocniło ją na tyle, że z powodzeniem można ją myć w zmywarce, a także podgrzewać w niej posiłki w kuchence mikrofalowej.

Tutaj kupujesz na sztuki : Talerz płytki obiadowy 27 cm
Niedekorowana - Biała porcelana


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Polska fabryka porcelany Lubiana oferuje naczynia najwyższej jakości, które dzięki pracy doświadczonych projektantów i rzemieślników zaskakują swoją estetyką.

Kilkukrotne, wysokotemperaturowe wypalanie masy porcelanowej czyni naczynia odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe na wysokie temperatury.

Prosta, nowoczesna forma i modny kształt naczyń, powoduje że porcelana z Lubiany jest częstym wyborem w wielu restauracjach, branży HoReCa a także jest polecana do użytku domowego.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.