LUBIANA Arcadia - Wazon 11 cm

EAN: 5900245023527

Ilość sprzedanych: 91

Wazon 11 cm
Produkcja LUBIANA model ARCADIA
Biała, niedekorowana porcelana. Okrągły kształt
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.7
na podstawie 
18
opinii

18,00 zł

 

  Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Lubiana Arcadia - Wazon 11 cm

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Firma Lubiana tworzy swoje produkty z wysokiej jakości porcelany. Marka ta może się poszczycić szerokim asortymentem dla klientów detalicznych, jak i przeznaczonych do użytku w gastronomii. Dzięki swojej formie i eleganckiemu designowi produkty tej firmy, głównie pochodzące z serii Arcadia, podkreślają urok zarówno dań, jak i całego stołu. 

Model Arcadia firmy Lubiana charakteryzuje się niezwykłą i niestandardową formą. Biała porcelana z eleganckim zdobieniem doskonale uwydatni naturalne piękno kwiatów. Unikalność modelu Arcadia elegancko podkreśla całe wnętrze.
Wazon cieszy się dużym uznaniem jako element dekoracji pomieszczeń domu, jak i restauracji.

Wazon Arcadia marki Lubiana został wykonany z wysokiej jakości białej porcelany. Brak dekoracji i ergonomiczny kształt pozwalają na ustawienie jej w każdym miejscu. Niezależnie od wybranego rodzaju kwiatów czy roślin bardzo ładnie je podkreśli, uwydatniając ich naturalne piękno. Wazon Arcadia, ze względu na swój ergonomiczny kształt i kolor, pasuje do każdego wnętrza.Tutaj kupujesz na sztuki : Wazon - wysokość 11 cm
Niedekorowana - Biała porcelana


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Największa polska fabryka porcelany Lubiana tworzy naczynia zarówno dla klientów detalicznych, poszukujących talerzy do domowego użytku, jak i przeznaczone do częstego użytkowania w restauracjach i hotelach.

Dzięki prostej formie i modnych liniach porcelany, naczynia Lubiany podnoszą estetykę serwowanych dań.
Naczynia są wysoce funkcjonalne i użytkowe, nadają się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.