LUBIANA BOSS BIAŁY (18 części) Serwis obiadowy dla 6 osób

EAN: 5900245621273

Ilość sprzedanych: 173

Serwis obiadowy 18 części na 6 osób
Produkcja LUBIANA model BOSS BIAŁY
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

199,00 zł

-10,00 zł

Cena w innych sklepach:  

209,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 199,00 zł

Opis

Serwis obiadowy firmy Lubiana model Boss Biały - 18 części na 6 osób

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość.

Spośród rozmaitych serwisów od LUBIANY ten stanowi wersję ograniczoną do podstawowych nakryć dla 6 osób. Linia Boss Biały nieodmienne cieszy się popularnością wśród restauratorów i hotelarzy.
Perfekcyjne krągłości i porcelanowa biel bez ozdób i ornamentów stwarzają wprost nieograniczone możliwości urządzenia nakryć w dowolnej konwencji kolorystycznej - jeśli chodzi o nakrycia i dodatki - w różnych pomieszczeniach domu.

Komplet dla 6 osób, składający się z 18 części to propozycja z gwarancją jednakowych talerzy do obiadu przy eleganckim stole. Proste, białe naczynia pasują do każdego obrusu i kolorów ścian.
Z tym serwisem nie zabraknie talerzy do podania obiadu – jedynym zmartwieniem gospodyni pozostaje przygotowanie najlepszych na świecie smakołyków.

Porcelana z fabryki Lubiana cieszy się opinią niezwykle odpornej na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Dlatego można ją umieszczać w mikrofalówce i wkładać do zmywarki.
Białe, okrągłe i trwałe naczynia Boss Biały w ekonomicznym komplecie zasługują na uwagę miłośników pięknych nakryć.

Serwis obiadowy składa się z następujących elementów :

  • 6 x talerz obiadowy 27 cm (boss)
  • 6 x talerz deserowy 20,5 cm (boss)
  • 6 x salaterka (talerz głęboki) 18 cm, wys. 6 cm (boss)         


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki


Producent

Polska fabryka porcelany Lubiana oferuje naczynia najwyższej jakości, które dzięki pracy doświadczonych projektantów i rzemieślników zaskakują swoją estetyką.

Kilkukrotne, wysokotemperaturowe wypalanie masy porcelanowej czyni naczynia odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe na wysokie temperatury.

Prosta, nowoczesna forma i modny kształt naczyń, powoduje że porcelana z Lubiany jest częstym wyborem w wielu restauracjach, branży HoReCa a także jest polecana do użytku domowego.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.