LUBIANA Celebration - 6 Kubków 400 ml

EAN: 5900245206487

Ilość sprzedanych: 36

6 Kubków o pojemności 400 ml
Produkcja LUBIANA model CELEBRATION
Biała, niedekorowana porcelana - nowoczesny kształt
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.7
na podstawie 
6
opinii

87,00 zł

 

Opis

Lubiana Celebration - 6 Kubków o pojemności 400 ml

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Komplet białych kubków LUBIANY z linii Celebration dla 6 osób to świetna opcja zaopatrzenia kuchennej szafki w zastawę do codziennego użytku. Herbata do śniadania lub w ramach popołudniowej przerwy na pewno będzie smakować w naczyniu pochodzącym z designerskiej linii jednego z najbardziej cenionych producentów w Polsce. To także po prostu elegancki przedmiot codziennego użytku o wysokich walorach użytkowych.

Biały, smukły kubek z reliefowym wzorem o nieregularnym charakterze będzie pasował także do innych naczyń. Dyskretne zdobienia nadają mu walorów uniwersalności.
Decydując się na zakup markowych kubków w małym zestawie możesz mieć na swoim stole efektowne naczynia w cenie zbliżonej do produktów budżetowych.

Jeśli lubisz celebrować wspólne chwile przy kawie lub herbacie, niewielki zestaw kubków z LUBIANY okaże się niezastąpionym wsparciem dla twoich potrzeb. Te estetyczne naczynia są również wyjątkowo praktyczne - po spożyciu zawartości można od razu wstawić je do zmywarki. Uzupełnij swój kuchenny zestaw o niewielki komplecik ładnych i użytecznych kubków.Tutaj kupujesz na sztuki : 6 Kubków o pojemności 400 ml
Biała porcelana, niedekorowana. Nowoczesny kształt


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Polska fabryka porcelany Lubiana oferuje naczynia najwyższej jakości, które dzięki pracy doświadczonych projektantów i rzemieślników zaskakują swoją estetyką.

Kilkukrotne, wysokotemperaturowe wypalanie masy porcelanowej czyni naczynia odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe na wysokie temperatury.

Prosta, nowoczesna forma i modny kształt naczyń, powoduje że porcelana z Lubiany jest częstym wyborem w wielu restauracjach, branży HoReCa a także jest polecana do użytku domowego.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.