LUBIANA Classic - Talerz płytki deserowy 13 cm

EAN: 5900245151626

Ilość sprzedanych: 1497

Talerz płytki deserowy - 13 cm
Produkcja LUBIANA model CLASSIC
Biała, niedekorowana porcelana - nowoczesny kształt
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.7
na podstawie 
21
opinii

10,00 zł

 

Opis

Lubiana Classic - Talerz płytki deserowy 13 cm

LUBIANA - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość.

Fason Classic to naczynia o kwadratowej formie, które zostały skierowane do wyższego segmentu odbiorców. Posiadają one charakterystyczne ostro zakończone krawędzie. Jest to fason modny, podkreślający wyszukaną nowoczesną formę i kształt porcelany i łączący w sobie piękno i wytrzymałość.

Firma Lubiana wyprodukowała niezwykle sympatyczne i eleganckie, płytkie talerzyki deserowe o średnicy 13 cm. Talerzyki deserowe stanowią część kolekcji Lubiana Classic polskiej fabryki porcelany. Jest to produkt niedekorowany, dzięki czemu będzie tworzył idealne połączenie z absolutnie każdym wystrojem stołu, umilając chwile spędzone w gronie rodziny i bliskich.

Geometryczny kształt talerzyków sprawia, że będą one ozdobą dowolnego przyjęcia, niezależnie od okazji. Jest to także świetny pomysł na prezent, który ucieszy każdą, nawet najbardziej wybredną osobę. Warto zwrócić uwagę na te nowoczesne, a zarazem niezwykle eleganckie talerzyki. Porcelana firmy Lubiana może być z powodzeniem używana zarówno w kuchenkach mikrofalowych, jak i myta w zmywarkach. 


Tutaj kupujesz na sztuki: Talerz płytki deserowy 13 cm Lubiana Classic

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Największa polska fabryka porcelany Lubiana tworzy naczynia zarówno dla klientów detalicznych, poszukujących talerzy do domowego użytku, jak i przeznaczone do częstego użytkowania w restauracjach i hotelach.

Dzięki prostej formie i modnych liniach porcelany, naczynia Lubiany podnoszą estetykę serwowanych dań.
Naczynia są wysoce funkcjonalne i użytkowe, nadają się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.