LUBIANA Gourmet - Talerz obiadowy kwadratowy 28 cm

EAN: 5900245223217

Ilość sprzedanych: 375

Talerz obiadowy kwadratowy - 28 cm
Produkcja LUBIANA model GOURMET
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.3
na podstawie 
6
opinii

42,00 zł

 

Opis

Lubiana Gourmet - Talerz obiadowy kwadratowy 28 cm

LUBIANA - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Poszukując wyjątkowych elementów aranżacji stołu na szczególne okazje, warto przyjrzeć się bliżej serii Gourmet stworzonej przez firmę Lubiana. To wyjątkowa kolekcja, która wyróżnia się na tle innych niebanalnym wzornictwem i nowoczesnym kształtem naczyń. Biały kolor porcelany i brak dodatkowych zdobień wyglądają bardzo elegancko.

Prezentowany talerz obiadowy ma kwadratowy kształt, dzięki czemu jest bardzo wygodny i praktyczny. Wyróżnia się na tle innych naczyń o podobnym przeznaczeniu ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zaprojektowany kształt. Jego powierzchnia została podzielona na trzy części, co pozwala doskonale odseparować poszczególne części dania. Taka forma podziału przyczynia się do eleganckiego zaprezentowania obiadu, co jest szczególnie istotne podczas wyjątkowych uroczystości. 

Warto, poza ciekawym designem, zauważyć również cechy praktyczne prezentowanego talerza obiadowego. Ze względu na solidne wykonanie z wysokiej jakości porcelany można go stosować w kuchence mikrofalowej i zmywarce, a jego powierzchnia nie będzie narażona na uszkodzenia i powstawanie defektów.Tutaj kupujesz na sztuki: Talerz obiadowy kwadratowy o średnicy 28 cm


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Producent porcelany stołowej Lubiana, z myślą o swoich klientach tworzy asortyment o wysokiej jakości wykonania i trwałości.
Standaryzowane surowce, dzięki obróbce termicznej w specjalistycznych piecach, tworzą porcelanę odporną na uszkodzenia mechaniczne, a jej szkliwienie nie matowieje z upływem czasu.

Produkty tej polskiej fabryki wyróżniają się swoją nowoczesną formą i eleganckim designem.
Wysoka funkcjonalność zapewnia im ogromną popularność wśród wielu cenionych restauratorów i hotelarzy.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.