LUBIANA Gourmet - Talerz obiadowy prostokątny z podziałką 37 cm

EAN: 5900245223248

Ilość sprzedanych: 407

Talerz obiadowy prostokątny z podziałką - 37 cm
Produkcja LUBIANA model GOURMET
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
10
opinii

42,00 zł

 

Opis

Lubiana Gourmet - Talerz obiadowy prostokątny z podziałką 37 cm

LUBIANA - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Seria naczyń porcelanowych Gourmet została stworzona przez firmę Lubiana. Łączy w sobie nowoczesny design z wyjątkowo oryginalnymi formami, których na próżno szukać w innych kolekcjach. Oferowane w tej serii naczynia wyróżniają się wysoką jakością, starannym wykonaniem i niezwykłą trwałością.

Prezentowany talerz obiadowy ma kształt prostokąta i skrywa w sobie wiele zalet. Główną z nich jest ciekawe rozwiązanie w postaci podziałki, która pozwala na oddzielenie poszczególnych elementów dania, co znacznie wpływa na jego prezencję i zwiększa walory użytkowe. Ponadto biały kolor porcelany i brak dodatkowych zdobień prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko, a delikatnie falowane brzegi dodają lekkości i subtelności. Talerz ma przekątną równą 37 cm, dzięki czemu jest bardzo komfortowy i praktyczny. Możesz go wykorzystać zarówno na co dzień, jak i podczas wyjątkowych uroczystości.
Zadbaj już dziś o odpowiednią aranżację stołu i wykorzystaj pozostałe elementy z serii Gourmet.

Funkcjonalność talerza zwiększa wysoka odporność zastosowanej porcelany na uszkodzenia, otarcia i zarysowania. Solidne wykonanie pozwala na stosowanie naczynia zarówno w zmywarce, jak i w kuchence mikrofalowej.
Tutaj kupujesz na sztuki: Talerz obiadowy prostokątny z podziałką 37 cm


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Największa polska fabryka porcelany Lubiana tworzy naczynia zarówno dla klientów detalicznych, poszukujących talerzy do domowego użytku, jak i przeznaczone do częstego użytkowania w restauracjach i hotelach.

Dzięki prostej formie i modnych liniach porcelany, naczynia Lubiany podnoszą estetykę serwowanych dań.
Naczynia są wysoce funkcjonalne i użytkowe, nadają się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.