LUBIANA Lawenda Venus - Waza 2,7 Litra

EAN: 5900245217315

Ilość sprzedanych: 71

Waza 2,7 litra
Produkcja LUBIANA model LAWENDA VENUS
Biała, dekorowana porcelana, motyw kwiatu lawenda
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

169,00 zł

 

Opis

Lubiana Lawenda Venus - Waza 2,7 Litra

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość.

Serwis obiadowy LUBIANA Lawenda, niezależnie od ilości elementów, nie może się obejść bez dużej wazy na zupę. Serwowanie pierwszego dania w eleganckim naczyniu z chochlą dodaje wytworności każdemu posiłkowi. Tym bardziej w dużym naczyniu, które dzięki swojej formie nie tworzy przytłaczającego wrażenia. Dyskretny wzór kwiatowy sprawia, że waza z lawendą może stać się prawdziwą ozdobą stołu.

Jak w przypadku większości naturalnej ornamentyki, reszta wzornictwa pozostaje skromna, by nie zabierać rysunkowi kwiatów niczego z ich uroku. Podobnie jest w przypadku kulistej wazy z LUBIANY, z dużymi uchwytami i charakterystycznym zwieńczeniem pokrywki. To piękna forma, którą zdecydowanie należy rozpatrywać w kategoriach sztuki użytkowej.

Duża waza to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie. Możesz stosować je nie tylko podczas odświętnych okazji, ale także przy codziennym obiedzie. Jeśli dysponujesz odpowiednio dużą komorą w zmywarce, bez problemu po użyciu skorzystasz z tej opcji czyszczenia. Praktyczna waza z zamknięciem wesprze Cię w serwowaniu każdego posiłku.Tutaj kupujesz na sztuki: 1 x Waza o pojemności 2,7 litra

Biała porcelana, dekorowana, motyw kwiatu lawenda

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Producent porcelany stołowej Lubiana, z myślą o swoich klientach tworzy asortyment o wysokiej jakości wykonania i trwałości.
Standaryzowane surowce, dzięki obróbce termicznej w specjalistycznych piecach, tworzą porcelanę odporną na uszkodzenia mechaniczne, a jej szkliwienie nie matowieje z upływem czasu.

Produkty tej polskiej fabryki wyróżniają się swoją nowoczesną formą i eleganckim designem.
Wysoka funkcjonalność zapewnia im ogromną popularność wśród wielu cenionych restauratorów i hotelarzy.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.