LUBIANA Magnolia Avocado (18 części) Serwis obiadowy dla 6 osób

EAN: 5900245226416

Ilość sprzedanych: 70

Serwis obiadowy 18 części na 6 osób
Produkcja LUBIANA model MAGNOLIA AVOCADO
Biała, dekorowana porcelana , motyw kwiatowy
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
20
opinii

429,00 zł

 

Opis

Serwis obiadowy firmy Lubiana model Magnolia Avocado - 18 części dla 6 osób

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Linia Magnolia charakteryzuje się ciekawym odstąpieniem od standardowych zastaw stołowych. Oryginalny kształt jest efektem przesunięcia linii środka lustra w produktach płaskich i wgłębionych. Magnolia to wyjątkowa seria dla osób ceniących sobie oryginalność w kuchni.

Komplet zastawy stołowej Magnolia Avocado firmy Lubiana to produkt wykonany z wysokiej jakości porcelany. Magnolia to talerze w niestandardowym kształcie owocu Avocado, będące oryginalnym odejściem od podstawowej formy tego rodzaju naczyń.
Niebanalny wzór ciekawie podkreśla danie, dlatego zastawa Magnolia Avocado cieszy się tak dużą popularnością.

Przestawiona zastawa stołowa to oryginalność zawarta w przedmiocie codziennego użytku. Niestandardowa forma z ciekawym zdobieniem stanowić będzie eleganckie rozwiązanie zarówno w domu, jak i restauracji. Niezależnie od miejsca użytkowania bardzo ładnie będzie się prezentować, a mycie jej w zmywarce stanie się bezproblemowe.

Serwis obiadowy składa się z następujących elementów :

  • 6 x talerz obiadowy 31 cm (avocado)
  • 6 x talerz deserowy 23 cm (avocado)
  • 6 x talerz głęboki 24 cm (avocado)

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Lubiana jest polską fabryką, specjalizującą się w produkcji naczyń i serwisów porcelanowych z wysokiej jakości surowców. Dzięki odpowiednim metodom obróbki, szkliwienie, biel porcelany i zdobienia nie niszczeją z czasem. Talerze i naczynia są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Lubiana z myślą o wszystkich swoich klientach, wprowadza nowoczesne kolekcje do swojego asortymentu. Znajdziecie Państwo w ofercie zarówno propozycje dostojne, klasyczne jak i minimalistyczne.
Wysoka estetyka produktów stanowi wspaniałą ozdobę każdego stołu w kuchni bądź domowej jadalni.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.