LUBIANA Moving (27 części) Serwis kawowy dla 12 osób

EAN: 5900245188264

Ilość sprzedanych: 50

Serwis kawowy 27 części na 12 osób
Produkcja LUBIANA model MOVING
Biała porcelana, niedekorowana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.6
na podstawie 
11
opinii

309,00 zł

-20,00 zł

Cena w innych sklepach:  

329,00 zł

Wysyłka już od 12,00 zł

Opis

Serwis kawowy firmy Lubiana model Moving - 27 części na 12 osób

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Wysokiej jakości porcelana nieustannie gościła (i wszystko wskazuje na to, że nadal będzie) w naszych domach, w restauracjach czy hotelach. W tych miejscach można bardzo często natknąć się na produkty firmy Lubiana, a już w szczególności na serię Moving. Jest to bowiem seria porcelany niezwykle kunsztowna i wysublimowana, dlatego tak często wybierają ją klienci.

Prezentowany serwis kawowy przeznaczony dla 12 osób to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto lubi zapraszać gości i raczyć ich pyszną kawą. Całość składa się z 27 części i pozwoli na eleganckie serwowanie napoju. Na tle innych, zestaw ten odznacza się niezwykle oryginalnym kształtem, który intryguje i zwraca na siebie uwagę.

Ten zestaw to praktyczne rozwiązanie do każdego domu, restauracji czy hotelu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości porcelany, naczynia można skutecznie czyścić w zmywarce, a ich zawartość podgrzewać w kuchence mikrofalowej bez żadnych uszkodzeń.


Serwis składa się z następujących elementów:

  • 12 x filiżanka 200 ml
  • 12 x spodek do filiżanki 14 cm
  • 1 x imbryk 1,2 litr
  • 1 x cukiernica 250 ml
  • 1 x mlecznik 200 ml

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Naczynia porcelanowe z Lubiany goszczą na stołach w wielu hotelach i restauracjach.
Dzięki odpowiedniej obróbce w specjalistycznych piecach, porcelana cechuje się wytrzymałością termiczną i dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Modne fasony i nowoczesny kształt porcelany umożliwia dopasowanie zastawy do wielu aranżacji wnętrz.
Większość talerzy i filiżanek nadaje się do mycia w zmywarkach i używania w kuchenkach mikrofalowych, co podnosi walory funkcjonalne serwisów tej firmy.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.