LUBIANA Moving - Imbryk z pokrywką 1,2 litr

EAN: 5900245188264

Ilość sprzedanych: 81

Imbryk z pokrywką 1,2 litr
Produkcja LUBIANA model MOVING
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.7
na podstawie 
9
opinii

79,00 zł

 

Opis

Lubiana Moving - Imbryk z pokrywką 1,2 L

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Produkty z linii Moving zostały wyprodukowane przez firmę Lubiana. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem wśród klientów, którzy darzą to przedsiębiorstwo olbrzymim zaufaniem. Porcelana z tej serii to idealna propozycja, która dopełni wnętrze urządzone w nowoczesnym stylu.

Prezentowany imbryk z pokrywką o pojemności 1,2 litra z całą pewnością zasługuje na uwagę. Przede wszystkim w oczy rzuca się jego oryginalny kształt. Jego brzegi są delikatnie falowane, co wywołuje fenomenalny efekt wizualny. Imbryk został wykonany z białej porcelany najwyższej jakości. To idealny prezent dla każdego, kto ceni sobie wysoką jakość i funkcjonalność.

Dzięki precyzyjnemu wykonaniu porcelanowych naczyń, produkty z firmy Lubiana w tym także prezentowany imbryk można myć w zmywarce, a nawet podgrzewać w nich ulubione napoje w kuchence mikrofalowej. Pojemność imbryka jest na tyle duża, że bez problemu zostaną obsłużeni wszyscy goście. Ci z kolei z pewnością nie pozostaną obojętni na niezwykły design i wygląd naczynia i docenią jego kunszt.Tutaj kupujesz na sztuki: Imbryk z pokrywką o pojemności 1,2 L

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Największa polska fabryka porcelany Lubiana tworzy naczynia zarówno dla klientów detalicznych, poszukujących talerzy do domowego użytku, jak i przeznaczone do częstego użytkowania w restauracjach i hotelach.

Dzięki prostej formie i modnych liniach porcelany, naczynia Lubiany podnoszą estetykę serwowanych dań.
Naczynia są wysoce funkcjonalne i użytkowe, nadają się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.