LUBIANA Moving - Półmisek prostokątny 32 cm

EAN: 5900245170306

Ilość sprzedanych: 74

Półmisek prostokątny 32 cm
Produkcja LUBIANA model MOVING
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
28
opinii

59,00 zł

 

Opis

Lubiana Moving - Półmisek prostokątny 32 cm

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Porcelana od wieków wzbudzała pozytywne emocje. Jeszcze do niedawna była postrzegana jako dowód wysokiego statusu majątkowego. Na szczęście dziś każdy może pozwolić sobie na porcelanową zastawę we własnym domu, na przykład tą produkowaną przez markę Lubiana, która od ponad 100 lat jest obecna na polskim rynku. Dzięki temu zdobyła rzesze miłośników swoimi wyrobami porcelanowymi.

Prezentowany w naszym sklepie półmisek prostokątny 32 cm to jeden z wielu produktów dostępnych w ofercie fabryki porcelany Lubiana. Jest on jednym z wielu elementów kolekcji Moving, przez co zachwyca swoim niebanalnym kształtem, a także klasyczną kolorystyką.
Brak jakichkolwiek zdobień sprawia, że każda potrawa prezentuje się na nim wręcz idealnie.

W naszym sklepie półmisek prostokątny z kolekcji Moving oferujemy w pojedynczych egzemplarzach, dzięki czemu można wraz z innymi produktami z tej serii, dostępnymi w naszym sklepie, skompletować wyjątkową i dopasowaną do swoich potrzeb porcelanę stołową. Niezwykle wysokie walory użytkowe potwierdza możliwość mycia ich w zmywarkach.
Tutaj kupujesz na sztuki : Półmisek prostokątny 32 cm
Niedekorowana - Biała porcelana


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Polska fabryka porcelany Lubiana oferuje naczynia najwyższej jakości, które dzięki pracy doświadczonych projektantów i rzemieślników zaskakują swoją estetyką.

Kilkukrotne, wysokotemperaturowe wypalanie masy porcelanowej czyni naczynia odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe na wysokie temperatury.

Prosta, nowoczesna forma i modny kształt naczyń, powoduje że porcelana z Lubiany jest częstym wyborem w wielu restauracjach, branży HoReCa a także jest polecana do użytku domowego.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.