LUBIANA Moving - Talerz płytki obiadowy 28,5 cm

EAN: 5900245174021

Ilość sprzedanych: 86

Talerz płytki obiadowy 28,5 cm
Produkcja LUBIANA model MOVING
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.3
na podstawie 
12
opinii

35,00 zł

 

Opis

Lubiana Moving - Talerz płytki obiadowy 28,5 cm

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Płytkie talerze to jedne z najczęściej wykorzystywanych naczyń w domach i restauracjach. Warto zainwestować w taki model, który nie tylko będzie się pięknie prezentował, ale także będzie trwały i niezawodny. Idealnym przykładem takich talerzy są te pochodzące z polskiej fabryki porcelany Lubiana z kolekcji Moving.

Przede wszystkim przyciąga on uwagę swoim nietypowym kształtem. Forma kwadratu pozbawiona jest zbędnych zdobień. Została udekorowana jedynie uwypukleniami na rancie talerza. Idealne wymiary tej figury geometrycznej pozwalają na podanie posiłku w należyty sposób, zachowując wszelkie walory estetyczne.

Prezentowany model jest jedną z wielu części kolekcji Moving pochodzącej z fabryki Lubiana, które dostępne są w naszym sklepie. Wykonany z najwyższej jakości ceramiki, odporny jest na uszkodzenia. Można go również myć w zmywarkach, czy też odgrzewać na nim posiłki w kuchence mikrofalowej. Wszystko to sprawia, że talerz ten jest jednym z najchętniej kupowanych produktów.

Tutaj kupujesz na sztuki : Talerz płytki obiadowy 28,5 cm

Niedekorowana - Biała porcelana


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Największa polska fabryka porcelany Lubiana tworzy naczynia zarówno dla klientów detalicznych, poszukujących talerzy do domowego użytku, jak i przeznaczone do częstego użytkowania w restauracjach i hotelach.

Dzięki prostej formie i modnych liniach porcelany, naczynia Lubiany podnoszą estetykę serwowanych dań.
Naczynia są wysoce funkcjonalne i użytkowe, nadają się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.