LUBIANA Moving - Waza 2,5 litra

EAN: 5900245172270

Ilość sprzedanych: 120

Waza o pojemności 2,5 litra
Produkcja LUBIANA model MOVING
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.6
na podstawie 
14
opinii

129,00 zł

 

Opis

Lubiana Moving - Waza na zupę 2,5 litra

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Zupy to zazwyczaj wstęp do właściwego dania, dlatego powinny być podawane w wykwintny sposób. Najlepszym naczyniem do podawania ich pozostaje waza. W ofercie producenta Lubiana można znaleźć między innymi wazę z kolekcji Moving, która dostępna jest w naszym sklepie.

Waza 2,5 litra z kolekcji Moving jest w stanie pomieścić idealną ilość dania dla wszystkich domowników. Jej wyjątkowy kształt przyciąga uwagę i intryguje. Został on uzyskany za pomocą połączenia asymetrycznych tłoczonych linii, wraz z okrągłą pokrywą oraz geometrycznymi uchwytami.
Wszystko to sprawia, że prezentuje się ona na stole wręcz zjawiskowo, bez względu na to, czy dania podane w niej są podawane jako codzienny obiad, czy wykwintny posiłek.

Porcelana marki Lubiana wykonywana jest z najwyższej jakości ceramiki malowanej, dzięki czemu przepięknie wygląda na stołach. Jej trwałość pozwala na swobodne mycie wazy w zmywarce. Waza 2,5-litrowa jest więc praktycznym i eleganckim naczyniem, które może być stosowane bez względu na okoliczności.


Tutaj kupujesz na sztuki : Waza o pojemności 2,5 litra

Niedekorowana - Biała porcelana


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Polska fabryka porcelany Lubiana oferuje naczynia najwyższej jakości, które dzięki pracy doświadczonych projektantów i rzemieślników zaskakują swoją estetyką.

Kilkukrotne, wysokotemperaturowe wypalanie masy porcelanowej czyni naczynia odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe na wysokie temperatury.

Prosta, nowoczesna forma i modny kształt naczyń, powoduje że porcelana z Lubiany jest częstym wyborem w wielu restauracjach, branży HoReCa a także jest polecana do użytku domowego.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.