LUBIANA Opera - Talerz płytki deserowy 22 cm

EAN: 5900245223170

Ilość sprzedanych: 938

Talerz płytki deserowy 22 cm
Produkcja LUBIANA model OPERA
Biała porcelana, nowoczesny design
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.4
na podstawie 
5
opinii

20,00 zł

 

Opis

Lubiana Opera - Talerz płytki deserowy 22 cm

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Fason porcelany Opera polskiego producenta Lubiana to produkt znany i ceniony na rynku. Wyróżnia się on bardzo nowoczesnym kształtem i elegancką formą talerzy. Seria naczyń Opera to biała, niedekorowana porcelana, która odnajdzie się w każdym wnętrzu.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się talerz płytki deserowy 22 cm. Jego kształt oparty jest na bazie kwadratu z dwoma ostro zakończonymi rantami i dwoma zaokrąglonymi rantami. Taka forma talerzy jest bardzo modna, gdyż pasuje na każdy stół, który wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim charakterem. Talerz wykonany jest z wysokiej jakości porcelany, charakteryzuje go zatem trwałość i niepowtarzalna wytrzymałość. Jego wygląd nie zmieni się więc nawet po długim okresie użytkowania.

Talerz doskonale nadaje się zarówno na większe uroczystości, jak i na co dzień. Porcelana, z której został stworzony, może być myta w zmywarce, dzięki czemu można go z łatwością pielęgnować i utrzymać w czystości na długo. Co więcej, możliwe jest również wkładanie go do mikrofalówki, co pozwala na łatwiejsze użytkowanie.

Tutaj kupujesz na sztuki: Talerz płytki deserowy 22 cm


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Największa polska fabryka porcelany Lubiana tworzy naczynia zarówno dla klientów detalicznych, poszukujących talerzy do domowego użytku, jak i przeznaczone do częstego użytkowania w restauracjach i hotelach.

Dzięki prostej formie i modnych liniach porcelany, naczynia Lubiany podnoszą estetykę serwowanych dań.
Naczynia są wysoce funkcjonalne i użytkowe, nadają się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.