LUBIANA Victoria - Czarka, dipówka 100 ml

EAN: 5900245176872

Ilość sprzedanych: 805

Czarka o pojemności 100 ml
Wyroby polskiego producenta Lubiana
Dipówka na przyjęcia | Elegancka porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
13
opinii

15,00 zł

 

Opis

Lubiana Victoria - Czarka (dipówka, miseczka na sosy) o pojemności 100 ml

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Victoria jest linią naczyń porcelanowych o wysokiej estetyce wykonania i eleganckim charakterze. Dzięki różnorodnym produktom znajdującym się w ofercie, każdy z Państwa ma możliwość dopasowania wyposażenia jadalni do własnych potrzeb. Nowoczesna porcelana stołowa, wykonana z wysokogatunkowych surowców, to wybór idealny zarówno do użytku domowego, jak i restauracyjnego.

Czarka nazywana inaczej dipówką , to nieodłączny element każdego przyjęcia w gronie przyjaciół. Posłuży Państwu do serwowania sosów i dipów, niezależnie od rodzaju przygotowywanej kuchni. Dzięki odpowiedniej formie sprawdzi się zarówno do rzadkich sosów, takich jak np. sojowy, jak i do gęstych, śmietanowych lub majonezowych dipów.
Dipówka z białej porcelany, dzięki dodatkowemu szkliwieniu jest wysoce odporna na przebarwienia.

Odpowiednia obróbka umożliwia używanie jej w kuchence mikrofalowej, co sprawdzi się w szczególności podczas większych przyjęć. Uniwersalny wymiar pozwoli nie tylko na serwowanie odpowiedniej ilości przygotowanych sosów, ale także łatwiejsze przechowywanie dipów po przyjęciu. Możliwość mycia w zmywarkach, także w wysokich temperaturach, znacząco podnosi funkcjonalność porcelanowych naczyń. Serdecznie polecamy czarki z linii Victoria, w szczególności miłośnikom wszelkiego
rodzaju przekąsek.

Tutaj kupujesz na sztuki:
1 Czarka (dipówka, miseczka na sosy) o pojemności 100 ml.
Wysokość czarki - 5 cm
Szerokość czarki na środku - 7 cm

Biała porcelana, niedekorowana. Nowoczesny kształt


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Naczynia porcelanowe z Lubiany goszczą na stołach w wielu hotelach i restauracjach.
Dzięki odpowiedniej obróbce w specjalistycznych piecach, porcelana cechuje się wytrzymałością termiczną i dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Modne fasony i nowoczesny kształt porcelany umożliwia dopasowanie zastawy do wielu aranżacji wnętrz.
Większość talerzy i filiżanek nadaje się do mycia w zmywarkach i używania w kuchenkach mikrofalowych, co podnosi walory funkcjonalne serwisów tej firmy.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.