LUBIANA Victoria - Spodek do jaj

EAN: 5900245144994

Ilość sprzedanych: 393

Spodek do jaj 11,5 cm
Produkcja LUBIANA model VICTORIA
Biała, niedekorowana porcelana - nowoczesny kształt
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.3
na podstawie 
9
opinii

15,00 zł

 

Opis

Lubiana Victoria - Spodek do jaj 11,5 cm

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Nowoczesny design kolekcji Victoria został zestawiony z klasycznym wykończeniem na wysoki połysk. Metody produkcyjne umożliwiły wytworzenie naczyń trwałych, o niebanalnej stylistyce. Szeroka gama wyrobów pozwoli Państwu w pełni dopasować asortyment do swoich potrzeb. Linia produktów z linii Victoria sprawdzi się bowiem nie tylko w domowej jadalni, ale także w sali restauracyjnej.

Spodek do jaj 11,5 cm to obowiązkowy punkt wyposażenia domowej i gastronomicznej kuchni. Nowoczesna forma spełni nie tylko rolę estetyczną, ale także okazać się może zdecydowanie wygodniejszą w użytku, w porównaniu do tradycyjnych kieliszków. Na środku spodka zostało umieszczone wgłębienie, którego płynny kształt stabilnie utrzyma jajko. Wokół dostrzec możecie Państwo brzegi, delikatnie uniesione ku górze.

Odpowiednia obróbka i zastosowanie wysokogatunkowej porcelany białej umożliwia mycie spodka w zmywarce i używanie w kuchence mikrofalowej. Wysoka funkcjonalność, komfort korzystania i estetyka tego rozwiązania to wspaniały wybór dla miłośników klasycznego jajka na miękko.

Tutaj kupujesz na sztuki: Spodek do jaj 11,5 cm
Biała porcelana, niedekorowana. Nowoczesny kształt


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Polska fabryka porcelany Lubiana oferuje naczynia najwyższej jakości, które dzięki pracy doświadczonych projektantów i rzemieślników zaskakują swoją estetyką.

Kilkukrotne, wysokotemperaturowe wypalanie masy porcelanowej czyni naczynia odpornymi na uszkodzenia mechaniczne i wytrzymałe na wysokie temperatury.

Prosta, nowoczesna forma i modny kształt naczyń, powoduje że porcelana z Lubiany jest częstym wyborem w wielu restauracjach, branży HoReCa a także jest polecana do użytku domowego.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.