SSW PROVENCE - Otwieracz do puszek (konserw)

EAN: 4001856022914

Ilość sprzedanych: 44

Otwieracz do puszek (konserw)
Firma SSW model PROVENCE
Wysoka jakość stali nierdzewnej 18/10
Można myć w zmywarce

Więcej szczegółów

Producent: SSW

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.7
na podstawie 
12
opinii

21,00 zł

 

Opis

SSW PROVENCE - Otwieracz do puszek (konserw)

SSW - to niemiecka firma z ponad 50 - letnią tradycją w produkcji garnków, patelni, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych akcesorii kuchennych. Produkty tej firmy cechuje wysoka jakość i wysoka wartość użytkowa w najlepszych cenach.

SSW Germany
poprzez fachową kompetencję i innowacyjny rozwój produktów, jak również stałą jakość jest wiodącym dostawcą artykułów codziennego wyposażenia kuchni - zgodnie z hasłem - Lubię gotować! 

Charakterystyka sprzedawanego otwieracza do puszek (konserw)

  • Producent: SSW
  • Model : PROVENCE
  • Wysoka jakość stali nierdzewnej 18/10
  • Uchwyt wykończony satyną
  • Łatwy w czyszczeniu oraz pielęgnacji
  • 2 lata gwarancji

Nadaje się do zmywarki

Producent

SSW Berlin to firma znana z produkcji garnków, patelni, artykułów gospodarstwa domowego i wielu innych akcesoriów kuchennych posiadających wysoką jakość w najlepszych cenach.

SSW Berlin, poprzez rozwój produktów i stałą jakość jest wiodącym dostawcą artykułów wyposażenia kuchni - zgodnie z hasłem: lubię gotować!

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.