LUBIANA BOSS MORSKI (48 części) Serwis obiadowy dla 12 osób

EAN: 5903886109032

Ilość sprzedanych: 37

Serwis obiadowy 48 części na 12 osób
Produkcja LUBIANA model BOSS MORSKI (dek. 6630L)
Kolorowa, dekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

729,00 zł

-150,00 zł

Cena w innych sklepach:  

879,00 zł

Wysyłka już od 0,00 zł

Opis

Serwis obiadowy firmy Lubiana model Boss Morski - 48 części na 12 osób

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość.

Spośród rozmaitych serwisów od LUBIANY ten jest unikatowy ze względu na swoja kolorystykę. Linia Boss Morski (dek. 6630L) nieodmienne cieszy się popularnością wśród najwyższej klasy restauratorów i hotelarzy.
Perfekcyjne krągłości i niepowtarzalne kolory stwarzają wprost nieograniczone możliwości urządzenia nakryć w dowolnej konwencji kolorystycznej - jeśli chodzi o nakrycia i dodatki - w różnych pomieszczeniach domu.

Komplet dla 12 osób, składający się z 48 części to propozycja z gwarancją niepowtarzalnych talerzy do obiadu przy nowoczesnym stole. Proste, kolorowe naczynia pasują do każdego obrusu i kolorów ścian.
Z tym serwisem nie zabraknie talerzy do podania obiadu – jedynym zmartwieniem gospodyni pozostaje przygotowanie najlepszych na świecie smakołyków.

Porcelana z fabryki Lubiana cieszy się opinią niezwykle odpornej na zużycie i uszkodzenia mechaniczne. Dlatego można ją umieszczać w mikrofalówce i wkładać do zmywarki.
Kolorowe, okrągłe i trwałe naczynia Boss Morski w ekonomicznym komplecie zasługują na uwagę miłośników pięknych nakryć.

Serwis obiadowy składa się z następujących elementów :

  • 12 x talerz obiadowy 27 cm (boss)
  • 12 x talerz deserowy 20,5 cm (boss)
  • 12 x salaterka (talerz głęboki) 18 cm, wys. 6 cm (boss)
  • 12 x kubek 380 ml (filip)        


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki


Producent

Lubiana jest polską fabryką, specjalizującą się w produkcji naczyń i serwisów porcelanowych z wysokiej jakości surowców. Dzięki odpowiednim metodom obróbki, szkliwienie, biel porcelany i zdobienia nie niszczeją z czasem. Talerze i naczynia są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Lubiana z myślą o wszystkich swoich klientach, wprowadza nowoczesne kolekcje do swojego asortymentu. Znajdziecie Państwo w ofercie zarówno propozycje dostojne, klasyczne jak i minimalistyczne.
Wysoka estetyka produktów stanowi wspaniałą ozdobę każdego stołu w kuchni bądź domowej jadalni.

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.