BOGUCICE Alumina Rustic Green (72 części) Serwis obiadowy i kawowy dla 12 osób

EAN: 5903517115135

Ilość sprzedanych: 1

Serwis obiadowy i kawowy 72 części na 12 osób
Produkcja BOGUCICE ALUMINA model RUSTIC GREEN
Kolorowa dekorowana porcelana. Odporne szkliwo
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Bogucice

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

1 389,00 zł

 

Opis

Serwis obiadowy i kawowy firmy BOGUCICE ALUMINA model Rustic Green - 72 części na 12 osób

PORCELANA BOGUCICE - fabryka działająca od ponad 90 lat, producent pięknej porcelany stołowej.
Wyroby wyróżniają się najnowszymi trendami we wzornictwie. Dzięki temu porcelana znana jest nie tylko w kraju ale i także na całym świecie.

Kolekcja Alumina  to elegancka, nowoczesna i estetyczna porcelana. Występuje w kilku dekoracjach i wzorach. Alumina posiada bardzo odporne szkliwo wypalone w bardzo wysokiej temperaturze. Jest to porcelana najwyższej jakości. Porcelana odporna na zarysowania i uszkodzenia.

Rustic Green to wysokiej jakości porcelana z kolekcji ALUMINA. Każdy element wykańczany jest ręcznie malowanym reaktywnym szkliwem, które dodaje niepowtarzalności poszczególnym sztukom. Dodatkowo naczynia pokrywane są szkliwem w kolorze zielonym oraz niezliczoną ilością drobnych kropek w kolorze delikatnego brązu. Największym plusem kolekcji jest to, że można ją bez żadnych obaw używać w zmywarce i mikrofalówce.

Serwis obiadowy składa się z następujących elementów:

  • 12 x talerz obiadowy 27 cm
  • 12 x talerz głęboki 20 cm
  • 12 x talerz deserowy 21 cm
  • 12 x filiżanka 260 ml
  • 12 x spodek 15,5 cm
  • 12 x kubek 500 ml

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Tradycja wytwarzania porcelany na Górnym Śląsku sięga okresu XX-lecia międzywojennego.
Bogucice to marka, która kontynuuje działalność fabryki należącej do słynnego koncernu Giesche. Już wtedy porcelana z Katowic zdobiła stoły w wielu polskich domach.
Trafiła nawet do naszych placówek dyplomatycznych - tę misję na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP z powodzeniem wykonuje także dzisiaj.

Nawiązując do tradycji z okresu międzywojnia wytwórnia oferuje doskonałą porcelanę o oryginalnych kształtach i zdobieniach.

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.