DUO Ing (18 części) Serwis obiadowy dla 6 osób

EAN: 5902693900627

Ilość sprzedanych: 38

Serwis obiadowy 18 części dla 6 osób
Produkcja DUO model ING
Porcelana Durable delikatnie ecru, niedekorowana
Nowoczesny design
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Duo

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

279,00 zł

-40,00 zł

Cena w innych sklepach:  

319,00 zł

Wysyłka już od 13,00 zł

Opis

Serwis obiadowy firmy DUO model ING - 18 części na 6 osób

Firma DUO oferuje wyszukaną nowoczesną formę oraz ciekawy kształt porcelany. Wzornictwo zawsze podąża za duchem czasu i potrzebami klientów. Porcelana jest bardzo elegancka i delikatna, pasuje do każdego wystroju stołu.

Dzięki nowatorskiej metodzie wypalania porcelana typu Durable w delikatnym odcieniu kremu, jest absolutnie bezpieczna podczas zmywania. Bez problemu można ją myć w zmywarce. Porcelana jest wytrzymała również na oddziaływanie mechaniczne, dzięki czemu łatwo uniknąć pęknięć czy wyszczerbień.

Serwis obiadowy składa się z następujących elementów :

  • 6 x talerz obiadowy 26,6 cm
  • 6 x talerz deserowy 19 cm
  • 6 x talerz głęboki 17,8 cm, pojemność 400 ml, wysokość 7 cm


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Duo to polski importer i dystrybutor porcelany, który w ciągu ponad 20 lat pracy, zyskał stabilną pozycję na rynku. Dzięki produktom tworzonym z najwyższej jakości surowców i dużej różnorodności oferty naczyń, każdy z klientów ma możliwość wybrania serwisu bądź talerzy odpowiadających jego oczekiwaniom.

Porcelana ta, jak sam producent obiecuje, ma zdolność nadawania wszystkim posiłkom niezwykłego charakteru i oprawy. Nowoczesne kształty naczyń i ich dekoracje sprawdzą się zarówno w domowym otoczeniu, jak i na restauracyjnych salach, czy podczas wyjątkowych uroczystości.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.