RICHARDSON Sheffield - Patera kamienna 2-Poziomowa

EAN: 5013314725755

Ilość sprzedanych: 8

Patera kamienna 2-poziomowa do przystawek
Producent Richardson Sheffield
Wykonana z kamiennego łupka

Więcej szczegółów

Producent: Richardson

Podziel się ze znajomymi

Nikt nie dodał jeszcze opinii o tym produkcie

99,00 zł

 

Opis

Richardson Sheffield - Patera kamienna 2-poziomowa

Efektowny element aranżacji stołu do serwowania przekąsek i ciast – piętrowa patera w słodkim kształcie serca ożywi każdy stół lub bufet przygotowany na przywitanie gości.
Co ważne, czerń kamienia (łupek) pozwala używać tego naczynia w zestawieniu z innymi kolorami, dzięki czemu patera może pojawić się na stole przy dowolnych nakryciach.

Z dwupoziomową paterą możemy postawić słodkości lub przekąski nie tylko na głównym stole, ale także w formie szwedzkiego bufetu lub przy wejściu, na powitanie np. podczas grill party na tarasie.
To również naturalny wybór dla cukierni, kawiarni czy restauracji. Dzięki odpowiedniemu wyeksponowaniu nawet niespodziewani goście spotkają się należytym przyjęciem.

Oryginalna patera-etażerka firmy RICHARDSON Sheffield to jeden z tych elementów wyposażenia jadalni, który zwróci na siebie uwagę nie tylko atrakcyjnym kształtem, ale także trwałością i solidnością wykonania.
Bez obaw można go zamówić w naszym sklepie internetowym – bezpiecznie dotrze pod dowolny adres dzięki pewnej wysyłce w 24 h.Tutaj kupujesz: 1 x patera kamienna 2-poziomowa wykonana z kamiennego łupka

Producent

Richardson Sheffield to wiodąca brytyjska marka w sprzedaży noży kuchennych.
Noże z Sheffield są rozpoznawane i szanowane na całym świecie.
Sztuka dawnych mistrzów metalurgii i jakość pozostają niezmiennie na wysokim poziomie.

Firma Richardson Sheffield jest dumna ze swojej historii, mającej swój początek w 1839 roku. Jednocześnie ciągle poszukuje produktów idealnych dla współczesnego domu i kuchni.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.