Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość osób
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka

Karolina Karat

Jest 1 produkt.

Seria naczyń porcelanowych Karolina Karat udowadnia, że znane i lubiane formy nigdy nie wychodzą z mody. Zdolni projektanci Zakładów Produkcji Porcelany Stołowej Karolina na nowo zinterpretowali linię okrągłych naczyń. Subtelne kształty zyskały drugie życie, doskonale łącząc klasykę i nowoczesność. Takie naczynia świetnie odnajdą się w tradycyjnej, domowej jadalni oraz w nowoczesnej sali restauracyjnej.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Hurtownia Porcelany Żabka to wyjątkowy sklep internetowy, sprzedający pojedyncze naczynia, serwisy obiadowe oraz komplety kawowe od najlepszych producentów. Karolina Karat to przykład zastawy stołowej, w którą warto zainwestować. Takie naczynia sprawdzają się zarówno podczas codziennej eksploatacji, jak i uroczystych kolacji w gronie rodziny i przyjaciół. Odkryj piękno polskiej porcelany, która jest ceniona przez klientów z 24 krajów, i kup wyjątkowy serwis dla Twojego domu.

Karolina Karat zachwyca tradycjonalistów i miłośników klasycznych form

Zakup serwisu obiadowego dla 6 - 12 osób lub kompletu kawowego to doskonały pretekst, by zacząć celebrować drobne przyjemności. Poranne śniadanie przygotowane przez męża lub filiżanka aromatycznej kawy wypita wspólnie na tarasie będą smakowały zupełnie inaczej, jeśli zostaną podane w naczyniach porcelanowych Karolina Karat.