Bogucice linia Julia kolor Platin

Jest 15 produktów.

Platynowe zdobienia i dyskretne geometryczne wzornictwo linii Julia Platin to doskonały przykład harmonii, która łączy atrakcyjny styl i walory użytkowe serwisu z fabryki w BOGUCICACH. W rezultacie kształty dekoracji w klasycznym stylu dają wykwintną ozdobę stołu w każdym salonie. Nawet w bardzo skromnym wnętrzu ten komplet ustawiony na perfekcyjnie nakrytym obrusie stworzy wyjątkowo odświętną aurę.

Ta tradycyjna linia porcelany wywodzi się wprost z ubiegłowiecznych tradycji śląskiej wytwórni. Różne warianty zdobień sprawiają, że coraz więcej domowych kredensów kryje w sobie serwis tej marki. Julia Platin to rewelacyjny przykład połączenia klasycznego piękna z wymogami współczesnego designu. Ten wyjątkowy serwis bez trudu odnajdzie się także w nowocześnie urządzonych wnętrzach.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Nie musisz się także martwić o walory użytkowe naczyń z BOGUCIC. Ta wytwórnia porcelany tradycyjnie słynie z troski o trwałość i odporność swoich produktów. Łatwe w pielęgnacji talerze i filiżanki świetnie radzą sobie w zmywarkach.