Łyżki, łopatki, chochle – kuchenny sprzęt do zadań specjalnych. Sprawdź niezawodne narzędzia lub zamów piękny, praktyczny zestaw.

Jest 20 produktów.

W naszej ofercie nie może zabraknąć akcesoriów kuchennych, bez których gotowanie i przyrządzanie kulinarnych rarytasów byłoby niemożliwe.
Łopatki do mieszania i przekładania na patelniach i w piekarniku, szczypce do makaronu, cukru, do odwracania pieczonych drobiazgów na drugą stronę – zawsze muszą być pod ręką, kiedy są najbardziej potrzebne.
Łyżki zwykłe i cedzakowe do wyciągania pierogów, makaronu czy pyz z wrzącej wody, większe chochle i mniejsze chochelki do nalewania zup i sosów – wszystko to razem stanowi podstawowy kuchenny arsenał.

Oprócz walorów praktycznych i tworzywa odpowiedniego do pełnionej funkcji powinny być wykonane w sposób niezawodny i trwały. To właśnie te akcesoria najczęściej znajdują się w dłoniach kucharza. Jednak i one mogą dodać blasku wnętrzu kuchni – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na zestawy najbardziej potrzebnych narzędzi z długą rączką.

Matowy lub lśniący metal dobrze prezentuje się na kuchennym blacie tuż przy płycie z gankami i patelniami.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Akcesoria, które codziennie mają do czynienia z obróbką termiczną żywności, muszą być wykonane z odpornego materiału, który nie zareaguje z żywnością pod wpływem temperatury. W naszej ofercie znalazł się sprzęt sprawdzony przez wielu zadowolonych klientów, pochodzący od markowych europejskich producentów wyposażenia kuchni.

Skompletuj wyposażenie kuchni - włącz do niego doskonale zaprojektowane i wykończone łyżki, chochle i łopatki do zmagań kuchennych na co dzień i od święta.