Bogucice linia Agawa kolor Platin

Jest 10 produktów.

Eleganckie nakrycia stołu Agawa Platin z BOGUCIC można podziwiać w każdym srebrzyście połyskującym detalu. Jednak największe wrażenie robią na odświętnie nakrytym stole. To prawdziwa kwintesencja wytwornego stylu, który potrafi dodać do każdego wnętrza zupełnie inną aurę. Zaproś bliskich i przyjaciół na wyjątkowe przyjęcie z niezwykłym nakryciem stołu i wyjątkowo eleganckimi talerzami, półmiskami i filiżankami.

Komplet oparty na klasycznej linii Atena z wariantem zdobień w platynowym odcieniu doskonale nadaje się do dekoracji stołu w klasycznych salonowych wnętrzach. Doskonale podkreśla uroczysty charakter spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół. To także świetna opcja zastawy do eleganckiego lokalu lub domu weselnego. 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Ponadczasowy charakter wykwintnie dekorowanej porcelany jest nieodmiennie dobrym pomysłem na podniesienie rangi uroczystości. Tym bardziej, że naczynia z BOGUCIC słyną z trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Można je wkładać do zmywarki bez obaw o utratę jakości lub uszkodzenie.