Bogucice linia Agawa kolor Platin

W tej kategorii nie ma produktów.

Eleganckie nakrycia stołu Agawa Platin z BOGUCIC można podziwiać w każdym srebrzyście połyskującym detalu. Jednak największe wrażenie robią na odświętnie nakrytym stole. To prawdziwa kwintesencja wytwornego stylu, który potrafi dodać do każdego wnętrza zupełnie inną aurę. Zaproś bliskich i przyjaciół na wyjątkowe przyjęcie z niezwykłym nakryciem stołu i wyjątkowo eleganckimi talerzami, półmiskami i filiżankami.

Komplet oparty na klasycznej linii Atena z wariantem zdobień w platynowym odcieniu doskonale nadaje się do dekoracji stołu w klasycznych salonowych wnętrzach. Doskonale podkreśla uroczysty charakter spotkania w gronie rodziny lub przyjaciół. To także świetna opcja zastawy do eleganckiego lokalu lub domu weselnego. 

Ponadczasowy charakter wykwintnie dekorowanej porcelany jest nieodmiennie dobrym pomysłem na podniesienie rangi uroczystości. Tym bardziej, że naczynia z BOGUCIC słyną z trwałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Można je wkładać do zmywarki bez obaw o utratę jakości lub uszkodzenie.