Trzepaczki i Ubijacze
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Trzepaczki i Ubijacze

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 11,00 zł - 20,00 zł

AMBITION NORDIC - Trzepaczka 28,5 cm AMBITION NORDIC - Trzepaczka 28,5 cm
  • -9 zł

AMBITION NORDIC - Trzepaczka 28,5 cm

Trzepaczka 28,5 cm Firma AMBITION model NORDIC Kolekcja silikonowych przyborów kuchennych Bambusowe rączki

11,00 zł 20,00 zł
There are not enough products in stock
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Trzepaczki i Ubijacze

Trzepanie, ubijanie, tłuczenie, mieszanie, rozcieranie – zestaw mocnych słów znakomicie oddaje sens tego, co dzieje się na co dzień w każdej kuchni.
Wiele z tych czynności wykonują za nas maszyny i automaty, ale żaden kucharz nie zrezygnuje z profesjonalnych narzędzi, niezbędnych podczas przygotowania potraw.

Solidne i trwałe mątewki, tłuczki, trzepaczki i ubijaczki po prostu muszą znaleźć się pod ręką w odpowiednim momencie, by wesprzeć dzieło tworzenia kulinarnych arcydzieł. Przygotowanie puree z ziemniaków, ubicie piany z białek, dokładne rozmieszanie składników na ciasto naleśnikowe czy równomierne rozpuszczenie galaretki – oto wyzwania z którymi bez odpowiedniego wsparcia trudno sobie poradzić.

Tłuczki do mięsa, kule do ucierania w makutrze, mątewki do mieszania dowolnych składników są narzędziami pierwszej potrzeby, bez których nie obejdzie się gotowanie i pieczenie.

Każdy z produktów w tej kategorii stanowi niezbędne wyposażenie kuchni, nawet jeśli znajduje się w niej nowoczesny robot kuchenny czy malakser.
Akcesoria do mieszania i ubijania z naszej oferty pochodzą od wypróbowanych producentów. Jakość wykonania i właściwości użytkowe wyposażenia kuchni w tej kategorii są godne polecenia.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na estetykę wykonania, dzięki której można dopasować ich wygląd do wystroju kuchni. Eleganckie i funkcjonalne narzędzia kuchenne, gotowe do ciężkiej pracy czekają na Twój wybór.
Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.