Ćmielów Sofia Złota Linia 3604

Jest 4 produktów.

Z dumą prezentujemy kolekcję porcelany Sofia Złota Linia o symbolu 3604 z fabryki w Ćmielowie, wyróżniającą się klasycznym okrągłym kształtem naczyń z delikatnym wzornictwem w dawnym stylu i dyskretnymi złoceniami.

Dyskretna wytworność talerzy i filiżanek muśniętych prawdziwym metalem szlachetnym zapewni wystarczającą dozę niewymuszonej elegancji na odświętnym stole. Do zachwycającej precyzją wklęsłej faktury twórcy tej linii naczyń dołączyli dyskretne zdobienie w najdostojniejszym rodzaju.
Muśnięta prawdziwym złotem filiżanka lub talerz z zestawu sprawdzi się jako element królewskiego nakrycia podczas rodzinnych i towarzyskich okazji.

Wzbogacona wersja klasycznego serwisu Ćmielów Sofia to wyjątkowa porcelana, która doda splendoru niejednemu rodzinnemu świętu.

Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, co uczyni Twój stół miejscem pełnym wykwintu, zdecyduj się na zakup tego wyjątkowego serwisu dostępnego w naszym sklepie w bardzo atrakcyjnej cenie.
Znajdziesz u nas kompletne zestawy obiadowe i deserowe dla 12 osób, które zagwarantują identyczne, pełne salonowej wytworności nakrycia podczas głównego posiłku i podwieczorku.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Zamień swój serwis na wyjątkowy Ćmielów Sofia 3064 z prawdziwym złotem.

Ten wyjątkowy projekt łączy reprezentacyjny wygląd z solidnością, którą gwarantuje znana od lat fabryka porcelany.
W niejednej jadalni odporna porcelana Ćmielów Sofia 3064 przetrwa przez lata, ciesząc swoim widokiem kolejne pokolenia.