Chodzież Akcent E634

Jest 2 produktów.

Marzenie o prowadzeniu wyjątkowej restauracji lub wydawaniu wystawnych obiadów czy kolacji nierozerwalnie wiąże się z posiadaniem pięknego serwisu obiadowo-kawowego, który będzie współgrał nie tylko z nakryciem stołu, ale również z wystrojem wnętrza. Dzięki kolekcji Chodzież Akcent Hilton (symbol E634) już dziś mogą spełnić Państwo swoje plany, ponieważ oferowane przez nas zestawy cechuje elegancja platynowej (srebrnej) dekoracji w linie i kwadraciki oraz nowoczesny kształt naczyń na bazie kwadratu. Dzięki temu będą idealnie prezentować się nie tylko w salonie, ale również w wykwintnym lokalu.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W skład kolekcji Chodzież Akcent Hilton (symbol E634) wchodzą zestawy obiadowe oraz obiadowo-kawowe. Znajdą tu Państwo serwisy na 6, 12, 18, jak również na 24 osoby – złożone nie tylko z talerzy głębokich, obiadowych, deserowych lub z filiżanek i spodków, ale także z salaterek, półmisków, waz, sosjerek, wysokich imbryków, cukiernic oraz mleczników. Posiadamy także zestawy do bulionu złożone z bulionówek oraz spodków do nich. Takie wyposażenie przyda się nie tylko na co dzień, lecz także podczas ważnych uroczystości.

Serwisy Chodzież Akcent Hilton E634 - nowoczesne wzornictwo i elegancja na najwyższym poziomie

Kolekcję Chodzież Akcent Hilton E634 w kolorze białym wyróżnia nowoczesna dekoracja tj. widoczne na filiżankach, talerzach i innych elementach linie i kwadratowe wzory w platynowym (srebrnym) odcieniu. Ozdobę stanowią podłużne, platynowe linie umieszczone na głównej części każdego naczynia, układające się we wzór Hilton. Biała barwa powierzchni porcelany sprawia, że serwisy będą idealną ozdobą. Doskonale skomponują się ze wszelkimi innymi kolorami nakrycia stołu i wystroju kuchni czy jadalni.