Ćmielów Rococo Białe

Jest 28 produktów.

Kolekcja Rococo Białe zaprojektowana przez znanego, renomowanego producenta porcelany fabrykę Ćmielów cechuje się doskonałą jakością i wyjątkowym klasycznym wzornictwem. Cechą charakterystyczną porcelany wchodzącej w skład tej kolekcji jest nawiązanie do poprzedniej pięknej epoki. Ćmielów Rococo Białe jest przykładem historii, która przetrwała do dziś. Obrazuje ją piękny okrągły kształt talerzy, na który składają się płynne linie i delikatne zdobienia (reliefy) z białej porcelany. Naczynia doskonale uzupełnią styl glamour oraz ponadczasową klasykę panującą we wnętrzach.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Ćmielów Rococo Białe (symbol 0001) to kolekcja w całości wykonana w bieli, pozbawiona kolorowych akcentów. Dzięki temu jest minimalistyczna i niezwykle subtelna, o romantycznym charakterze. Urocze, drobne uszka bulionówek, czajników, cukiernic, czy też filiżanek prezentują się niezwykle atrakcyjnie i z pewnością wzorowo udekorują stół na każdą wyjątkową okazję. Ornamentowe wzory podkreślają ponadczasowość kolekcji i sprawiają, że jest ona niezwykle klasyczna i uniwersalna.

Ćmielów Rococo Białe - odkryj urokliwą porcelanę

Kolekcja Ćmielów Rococo Białe (0001) jest dostępna w naszym sklepie internetowym Hurtowniaporcelany.pl w formie serwisów 6,12, 18 i 24-osobowych, dzięki czemu w asortymencie znajdują się zarówno propozycje idealnie sprawdzające się w każdym domu, jak i te przeznaczone na większe przyjęcia rodzinne. Całą serię wyróżnia wysoka jakość i staranność wykonania poszczególnych elementów. Zamów swój zestaw już dziś!