Filtry

Zmywarka
Kształt
Ilość osób
Ilość elementów (przedział)
Opakowanie
Mikrofalówka

Pojemniki kuchenne na żywność nie muszą być jedynie pudełkiem do zamknięcia w szafkach.

Jest 7 produktów.

Pojedyncze akcesoria i zestawy pojemników kuchennych są obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych elementów dekoracyjnych. Jeśli przy okazji łączą elegancki lub oryginalny (a nawet oba naraz, wszak jedno nie wyklucza drugiego) wygląd z wysoką funkcjonalnością, nie powinieneś zastanawiać się nad zamówieniem wzoru pasującego do Twojej kuchni.

Metal, wysokiej jakości tworzywa sztuczne, kamionka, ceramika, drewno – niezależnie od użytego materiału wiele propozycji od producentów designerskiego wyposażenia kuchennego robi doskonałe wrażenie i wypełnia wzorniczą pustkę.

Trudno wybrać, ale kuchnia jest tylko jedna (chyba że ktoś jest posiadaczem kilku alternatywnych pomieszczeń). Należy więc zdecydować się na konwencję i dopasowanie przedmiotów, zarówno do mebli, koloru ścian, jak i do pozostałych elementów wyposażenia i dekoracji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, pełną inspiracji projektantów ze znanych firm z branży lub gorących brandów, które właśnie przebojem zdobywają rynek.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

W naszym katalogu wyszukasz coś odpowiedniego do Twojej kuchni. Połączenie ceramiki z drewnem, plastiku z metalem, szkła i wielu innych tworzyw składa się na ciekawe wizualnie pojemniki na cukier, kawę, makarony, kasze czy inne produkty, których nie trzeba koniecznie chować w szafkach.

Dzięki nowoczesnym zestawom pojemników pomogą zapewnić niebanalny wystrój kuchni, dbając jednocześnie o porządek i organizację pracy kulinarnej na co dzień.