Lubiana Celebration

Jest 41 produktów.

W kolekcji Lubiana Celebration znajdują się wszystkie elementy zastawy stołowej, które warto mieć w swoim domu. Wszelkie talerze, półmiski, kubki, wazy czy salaterki są wykonane z białej porcelany o najwyższej jakości i tym samym charakteryzują się ogromną trwałością. Jednak to modny design serii jest najistotniejszy. Lubiana Celebration to kolekcja bardzo minimalistyczna, która wygląda doskonale w modernistycznie urządzonych jadalniach. Naczynia mają kształt kwadratu o płynnych, nieco zaokrąglonych liniach z przetłoczeniem w kształcie fali. Poznaj już dziś wszystkie elementy z tej serii na Hurtowniaporcelany.pl!

Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Seria Lubiana Celebration wyróżnia się na tle innych nie tylko kształtem wszystkich elementów, lecz także ich jakością. Firma Lubiana użyła do produkcji najwyższej klasy porcelany o bardzo wysokim stopniu połysku i gładkości. Dzięki temu talerze są odporne na powstawanie trudnych do usunięcia plam, czy stałych zabrudzeń, a kubki są odporne na permanentny osad z kawy, herbaty lub innych napojów. Precyzyjnie zaprojektowane obrzeża są doskonale wykonane i nie mają wystających elementów, zadrapań czy uszczerbków.

Kompletna kolekcja Lubiana Celebration

Całą serię Lubiana Celebration znajdziesz w naszym sklepie Hurtowniaporcelany.pl Oferujemy atrakcyjną cenę, pełną dostępność prezentowanych produktów, a także szybką wysyłkę i bezpieczne pakowanie poszczególnych elementów lub całych zestawów. Już dziś zamów kolekcję Celebration firmy Lubiana!