Filtry

Zmywarka
Ilość osób
Rodzaj stali

Korkociągi i otwieracze – styl i elegancja podczas biesiady w Twoim zasięgu

Jest 5 produktów.

Z takich drobiazgów składa się cała kuchenna rzeczywistość. Używane raz na jakiś czas muszą być gotowe, by wypełniać swoją rolę w kuchni lub jadalni.
Gdy pojawi się wino lub piwo, wówczas niezbędne są również narzędzia do otwarcia butelek.
Zaskakująco często otwieracze i korkociągi przybierają niezwykłe kształty. Chociaż rzadziej oglądają światło dzienne, mogą zainteresować swoim niecodziennym wyglądem podczas biesiady. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, by oprócz jakości wyróżniał je także doskonały wygląd.

Nowoczesne korkociągi wykorzystują mechanizmy oparte na dźwigni lub przekładni, by bez większego wysiłku można było spełniać toasty lub wypić wino do posiłku. Warto zapoznać się z naszą ofertą, w której znajdą się korkociągi ręczne i automatyczne.

Oprócz eleganckich i niezawodnych otwieraczy do butelek proponujemy również praktyczne otwieracze do konserw – złożone mechanizmy o bardzo prostym działaniu. Bez tych urządzeń trudno sobie wyobrazić szufladę lub kredens z akcesoriami do trunków.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Elegancki korkociąg z chromowanego metalu lub wykończony matową powłoką świetnie skomponuje się z białym lub czerwonym winem i zestawem kieliszków. Nasze propozycje to wyłącznie produkty od renomowanych producentów sprzętu i akcesoriów kuchennych, dzięki czemu możemy zagwarantować ich niezawodność w każdych okolicznościach.

Wybierz odpowiedni korkociąg i otwieracz do Twojej kuchni.