Lubiana Boss 6630T Beżowy - Ręcznie Malowany - naczynia porcelanowe dostępne na sztuki

Jest 22 produktów.

Popularna linia porcelany ręcznie malowanej Lubiana Boss w kolorze Beżowym (symbol 6630T) dostępna jest również na sztuki, jako pojedyncze talerze, filiżanki, salaterki czy półmiski. Nieważne ile potrzebujesz - u nas kupisz od jednej do kilkudziesięciu sztuk danego naczynia.

Jeśli posiadasz już serwis Beżowy lub używasz tej porcelany w restauracji, możesz zamówić u nas wybrane elementy w dowolnej ilości.
W ten sposób możesz również w bardzo korzystnej cenie zestawić własny komplet, dopasowany do Twojej koncepcji i potrzeb.

Każdy talerz jest ręcznie malowany wewnątrz talerzy i na zewnętrznej stronie filiżanek przez artystów tworzących w Lubianie.
Delikatność i elegancja beżu subtelnie podkreślają wyjątkowy charakter każdego naczynia. Beżowy kolor naczyń dodaje elegancji i wyrafinowania, tworząc idealne tło dla wyjątkowych chwil podczas posiłków.
To linia porcelany będą odpowiedzią na potrzeby klientów szukających "czegoś innego" niż białe naczynia.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Wykonane z najwyższej jakości porcelany pojedyncze naczynia z tej serii są ręcznie malowane a następnie pokryte dodatkową warstwą szkliwa. Dlatego można je używać w zmywarkach i mikrofalówkach, bez obaw o matową powierzchnię lub wyszczerbienie.
Dzięki specjalnemu kształtowi i wypalaniu, są także odporne na uszkodzenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne.

Salaterki i talerze tworzone w okrągłych kształtach, charakteryzują się odpowiednią pojemnością i wielkością naczyń, a kontrast malowanego koloru do białej podstawy stworzy modny wystrój jadalni czy sali bankietowej.
Naczynia z tej linii dowodzą, że tradycyjny okrągły kształt dzięki nowatorskiemu wzornictwu i ręcznemu malowaniu jest bardzo atrakcyjną propozycją.

Pojedyncze naczynia z linii Lubiana Boss w kolorze Beżowy 6630T są nie tylko piękne, ale także niezwykle trwałe i odporne na codzienne użytkowanie.
To doskonały wybór dla tych, którzy pragną dodać elegancji i uroku za pomocą naczyń o ciepłym i subtelnym odcieniu beżu, doceniając jednocześnie ich wysoką jakość.