Duo inne

Jest 2 produktów.

Firma Duo ma w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Producent porcelany oferuje komplety talerzy, serwisy kawowe, interesujące, nietuzinkowe filiżanki, a także paterę na tort. Różnorodność wzorów i kształtów sprawia, że firma Duo może poszczycić się bardzo szeroką ofertą, która motywowana jest chęcią zadowolenia każdego odbiorcy swoich produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Firma Duo oferuje sześcio-, a także dwunastoosobowe serwisy obiadowe. Serwisy kawowe, oferowane przez nasz sklep, są starannie zaprojektowane i dopracowane z troską nawet o najmniejsze szczegóły. Dodatkowo pragniemy zwrócić uwagę na nietuzinkową paterę na tort, która będzie elegancko wyglądała na stole zarówno na co dzień, jak i od święta. Jest ona niezwykle elegancka, dzięki czemu stanowi wyjątkową ozdobę w jadalni. Porcelanowe naczynia marki Duo można określić mianem małych dzieł sztuki. Jednak oprócz doskonałego wyglądu warto zwrócić uwagę na ich solidne wykonanie z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu porcelana będzie służyła przez wiele lat.

Warto wiedzieć

Większość naczyń, które oferuje nasz sklep Żabka, można bez obaw myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej. Jest to porcelana niezwykle odporna i trwała. Wyjątkowe motywy umieszczone na filiżankach z pewnością znajdą wielu wielbicieli, którzy cenią klasyczny i elegancki design.