Lubiana Gourmet
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Lubiana Gourmet

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 539,00 zł - 1 529,00 zł

Ilość osób

expand_less expand_more

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
LUBIANA Gourmet 43 części / 12 osób LUBIANA Gourmet 43 części / 12 osób
  • -60 zł

LUBIANA Gourmet 43 części / 12 osób

Serwis obiadowy 43 części na 12 osób Produkcja LUBIANA model GOURMET Niedekorowana - Biała porcelana Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

1 469,00 zł 1 529,00 zł
There are not enough products in stock
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Lubiana Gourmet

Lubiana Gourmet to serwis wykonany ze znakomitej jakości białej porcelany. Jego wyjątkowość podkreślają kwadratowe kształty z falistymi brzegami. Zestaw jest elegancki i bardzo reprezentacyjny. Świetnie sprawdzi się zarówno w domowym użytku, jak i w eleganckiej restauracji. W wyglądzie tej serii została ujęta harmonia i wyjątkowa nowatorskość. Dlatego też jest on jednym z chętniej wybieranych zestawów obiadowych w naszym sklepie. Niesamowita biel, bez żadnych elementów dekoracyjnych pozwala na ubranie stołu w bardzo efektowny i nowoczesny sposób, a także łatwe dobranie różnorodnych dodatków.

Nasza porcelana Lubiana Gourmet to kwintesencja znakomicie nakrytego stołu. Nowoczesny kształt naczyń oraz najwyższa jakość produktu sprawiają, że talerze i półmiski z tej serii są wyjątkowe. Każdy posiłek, czy ten codzienny, czy uroczysty podany na naszej porcelanie będzie smakował jeszcze lepiej. Każdy, kto jest miłośnikiem dobrego gustu i ważny jest dla niego nie tylko smak potraw, ale też ich oprawa, znajdzie tutaj to, czego potrzebuje. Dla nas natomiast najważniejsze jest zadowolenie klienta - dlatego też zestawy obiadowe są dopracowane w każdym, nawet najmniejszym szczególe.

Lubiana Gourmet - Klasyka w nowoczesnym wydaniu

Klasyczna biel porcelany z serii Lubiana Gourmet, bez zbędnych zdobień, połączona z nietuzinkowym wyglądem wprowadza na stół niesamowitą harmonię, elegancję i styl. Elementy nowoczesności podkreślają charakter domowników i ich dobry gust. Oferujemy prezentowany zestaw w kilku odsłonach - dla 6, 12 oraz 18 osób. Jesteśmy pewni, że każdy z nich zadowoli użytkowników zarówno pod względem designerskim, jak i praktycznym.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.