Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Promocje

Wszystkie promocje

Chodzież Akcent G463 Magnolia

Jest 12 produktów.

Jeśli poszukują Państwo eleganckiego serwisu obiadowego lub kawowego, który uświetni wszelkie spotkania biznesowe, z przyjaciółmi, czy też w gronie rodziny, polecamy markową kolekcję zestawów Chodzież Akcent Magnolia (symbol G463). Każde danie czy napój podany w tak stylowych naczyniach będzie smakować o wiele lepiej. Ponadto, także wystrój stołu może nabrać niepowtarzalnego charakteru i tym samym wzbudzić zachwyt domowników oraz gości. Z pewnością poczują się docenieni, jeśli zobaczą, że specjalnie z okazji ich przybycia na stole pojawiła się luksusowa nowoczesna i modna porcelana.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W kolekcji Chodzież Akcent Magnolia (symbol G463) znajdą Państwo wieloczęściowe serwisy obiadowe i kawowe, a także kawowo-obiadowe. Wśród naszego asortymentu dostępne są między innymi zestawy 30- i 18-częściowe dla sześciu osób, 45-, 60- czy 96-częściowe dla dwunastu osób, 63- i 102-częściowe dla osiemnastu osób a nawet 81- i 132-częściowe dla dwudziestu czterech osób. Dzięki tak dużemu wyborowi serwisy sprawdzą się zarówno podczas kameralnych, jak i większych przyjęć. Będą przydatne w restauracjach, a także w domowych kuchniach. Oczywiście nadają się również do mycia w zmywarce i użytkowania w kuchence mikrofalowej.

Porcelana Chodzież Akcent Magnolia G463 - nowoczesna stylistyka z klasycznym motywem kwiatowym

Chodzież Akcent Magnolia (symbol G463) to biała porcelana o gładkiej powierzchni i geometrycznych kwadratowych kształtach. Ozdobiona jest widocznym na każdym elemencie, subtelnym kwiatem magnolii. Dodanie tego akcentu sprawiło, że serwisy o nowoczesnym stylu zyskały oryginalny, uroczy wygląd, który jest w stanie zachwycić niejedną panią domu i niejednego restauratora. Nasze zestawy to również idealny pomysł na prezent z okazji imienin, urodzin, czy też z okazji ślubu.