Chodzież Akcent G463 Magnolia

Jest 17 produktów.

Jeśli poszukują Państwo eleganckiego serwisu obiadowego lub kawowego, który uświetni wszelkie spotkania biznesowe, z przyjaciółmi, czy też w gronie rodziny, polecamy markową kolekcję zestawów Chodzież Akcent Magnolia (symbol G463). Każde danie czy napój podany w tak stylowych naczyniach będzie smakować o wiele lepiej. Ponadto, także wystrój stołu może nabrać niepowtarzalnego charakteru i tym samym wzbudzić zachwyt domowników oraz gości. Z pewnością poczują się docenieni, jeśli zobaczą, że specjalnie z okazji ich przybycia na stole pojawiła się luksusowa nowoczesna i modna porcelana.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

W kolekcji Chodzież Akcent Magnolia (symbol G463) znajdą Państwo wieloczęściowe serwisy obiadowe i kawowe, a także kawowo-obiadowe. Wśród naszego asortymentu dostępne są między innymi zestawy 30- i 18-częściowe dla sześciu osób, 45-, 60- czy 96-częściowe dla dwunastu osób, 63- i 102-częściowe dla osiemnastu osób a nawet 81- i 132-częściowe dla dwudziestu czterech osób. Dzięki tak dużemu wyborowi serwisy sprawdzą się zarówno podczas kameralnych, jak i większych przyjęć. Będą przydatne w restauracjach, a także w domowych kuchniach. Oczywiście nadają się również do mycia w zmywarce i użytkowania w kuchence mikrofalowej.

Porcelana Chodzież Akcent Magnolia G463 - nowoczesna stylistyka z klasycznym motywem kwiatowym

Chodzież Akcent Magnolia (symbol G463) to biała porcelana o gładkiej powierzchni i geometrycznych kwadratowych kształtach. Ozdobiona jest widocznym na każdym elemencie, subtelnym kwiatem magnolii. Dodanie tego akcentu sprawiło, że serwisy o nowoczesnym stylu zyskały oryginalny, uroczy wygląd, który jest w stanie zachwycić niejedną panią domu i niejednego restauratora. Nasze zestawy to również idealny pomysł na prezent z okazji imienin, urodzin, czy też z okazji ślubu.