Karolina Maxim

Jest 6 produktów.

W Hurtowni Porcelany dostępne są limitowane serie naczyń tworzonych przez współczesnych mistrzów projektowania porcelany oraz znane i lubiane serie, takie jak Karolina Maxim. W tej popularnej linii porcelanowych naczyń dostępne są rozmaite elementy, które tworzą zestawy naczyń kuchennych, pasujących do Twojego stylu życia. Biała porcelana nigdy nie wychodzi z mody, więc taki będzie doskonałą inwestycją. Naczynia z kolekcji Maxim chętnie kupowane są przez osoby prywatne oraz znanych restauratorów. Cieszą się one doskonałymi recenzjami szefów kuchni. Szukając uniwersalnej zastawy stołowej, warto zwrócić uwagę na serię Maxim z Zakładów Produkcji Porcelany Stołowej Karolina.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Szukasz uniwersalnej zastawy stołowej? Lubisz porcelanę w odcieniu czystej bieli? Podobają Ci się talerze, kubki i miski o stosunkowo prostych formach? Seria naczyń Karolina Maxim to moc możliwości. W naszym sklepie z porcelaną kupisz serwis obiadowy lub kawowy dla 6 - 12 osób, a także pojedyncze elementy kultowej serii porcelanowych naczyń.

Kup naczynia ze znanej i lubianej serii Karolina Maxim

Porcelanowy serwis obiadowy lub zestaw do kawy to doskonały wybór na prezent. Komplety eleganckiej porcelany, takiej jak Karolina Maxim świetnie sprawdzają się w roli prezentów ślubnych, urodzinowych oraz na parapetówkę.